1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Świąteczne filmy w katedrze

filmy katedra peterboroughNasza katedra w Peterborough jest zapewne jednym z ostatnich miejsc, o których mieszkańcy miasta mogliby pomyśleć jako o alternatywie dla tradycyjnego kina. Tymczasem w dniach poprzedzających nadejście nowego roku, we wnętrzach najpopularniejszej atrakcji turystycznej Peterborough, odbędą się projekcje bajek dla dzieci i filmów dla dorosłych.

Zanim zapytacie; tak, na miejscu zakupimy popcorn oraz napoje.

Katedra będzie ogrzana, choć jeśli jesteście wyjątkowymi zmarzluchami – przynieście ze sobą pled, koc bądź inny otulacz.

Z toalet skorzystamy w Visitor Centre.

Najmłodsi natomiast, jeżeli znudzą się bajką lub towarzyszeniem dorosłym, będą mogli pochodzić po różnych zakamarkach w katedrze.

A skoro już o dzieciach mowa, aby zapewnić im komfortowe warunki podczas seansu, można przynieść dodatkową poduszkę lub fotelik.

Wszystkie poniższe propozycje filmowe obejrzymy na dużym ekranie.

Ceny biletów wynoszą:
- £6 za osobę dorosłą;
- £4 dzieci;
- £18 bilet rodzinny (2 dorosłych, 2 dzieci).

Wejściówki można zakupić na stronie internetowej katedry.

 

Seanse w katedrze w Peterborough

 

Artur ratuje Gwiazdkę

Emisja: piątek, 29 grudnia, godz. 14:30

Czas trwania: 97 minut

Opis: Dziadek Mikołaj od dawna jest już na emeryturze razem ze swoimi ukochanymi, starymi saniami. Jednak co roku dzieci z całego świata wysyłają do Świętego Mikołaja listy z prośbami o prezenty. Bieżącymi działaniami firmy zajmuje się pierworodny syn Mikołaja, Steve, pierwszy w kolejce do założenia czerwonego stroju. To na nim spoczywa obowiązek dostarczenia wszystkich prezentów, które rozwożone są na olbrzymich, niewykrywalnych przez radary, zaawansowanych technologicznie saniach. Kiedy jedno dziecko, którym jest ośmioletnia Gwen mieszkająca z mamą i ojczymem we wsi Trelew w Kornwalii, nie otrzymuje prezentu, do akcji musi wkroczyć Artur – najmłodszy z rodu Mikołajów. Ma na to tylko dwie godziny.

 

filmy katedra peterborough 1

To wspaniałe życie

Emisja: piątek, 29 grudnia, godz. 19:00

Czas trwania: 130 minut

Opis: Akcja filmu toczy się w fikcyjnym amerykańskim miasteczku Bedford Falls, krótko po II wojnie światowej. George Bailey (James Stewart) próbuje popełnić samobójstwo w Wigilię Bożego Narodzenia. Zwraca tym na siebie uwagę swojego anioła stróża – Clarence’a Odbody'ego, który zostaje wysłany, by mu pomóc. W retrospekcji, przedstawiającej aniołowi postać George’a, poznajemy historię jego życia, którą opowiadają dwaj aniołowie, Franklin i Józef. Poprzez te wydarzenia zarysowuje się portret głównego bohatera i wszystkich osób, na które miał wpływ.

 

filmy katedra peterborough 2

 

Ekspres polarny

Emisja: sobota, 30 grudnia, godz. 14:30

Czas trwania: 100 minut

Opis: Zdecydowanie rodzinny film - historia 8-letniego chłopca, który nie wierzy w istnienie świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor (Tom Hanks), zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze, pozna świętego Mikołaja.

 

filmy katedra peterborough 3

 

Kevin sam w domu

Emisja: sobota, 30 grudnia, godz. 19:00

Czas trwania: 115 minut

Opis: Coś dla tych, którzy przegapili tradycyjną już emisję tego filmu na antenie Polsatu. Film opowiada o rodzinie McCallisterów, która na Święta Bożego Narodzenia wyjeżdża do Paryża. Z powodu porannego pośpiechu wywołanego możliwością spóźnienia się na samolot do Francji, rodzina poleciała bez Kevina, który został sam w domu. Tymczasem domem chłopca zaczynają interesować się włamywacze – Harry i Marv, którym Kevin musi stawić czoła.

 

filmy katedra peterborough 4

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC