1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Targi ślubne w Peterborough

targi slubne peterborough 2018Peterborough Arena w niedzielę – to miejsce, gdzie powinny znaleźć się wszystkie pary z naszego miasta, które planują zawarcie związku małżeńskiego. W centrum wystawienniczym odbędą się bowiem targi ślubne Cupids Wedding Show, na które wstęp dla dzieci jest bezpłatny i które zaoferują narzeczonym wiele informacji, pomysłów oraz bezpłatnych upominków.

Targi odbędą się w niedzielę, 18 lutego, w godzinach 10:30 – 15:00. Dzieci i seniorzy wchodzą na wydarzenie bezpłatnie – dorośli za swój bilet zapłacą £4.

Podczas show zaprezentuje się ponad 100 wystawców. Na gości czekają wyjątkowe pokazy mody ślubnej (o 12:00 i 13:30), bezpłatny informator ślubny, darmowa loteria z atrakcyjnymi nagrodami oraz mnóstwo innych atrakcji.

Dla pierwszych 250 gości wydarzenia, organizatorzy przygotowali torby z upominkami. Na wszystkich czekać natomiast będzie lampka musującego napoju.

Istnieje duża szansa, że w trakcie targów narzeczeni zostaną zainspirowani pomysłami i radami weselnych profesjonalistów. Zwłaszcza, jeśli przybędą na spotkanie przygotowani.. Jeżeli przyszłe panny młode wezmą ze sobą np. kawałek materiału, z którego wykonana zostanie suknia ślubna lub dekoracje na przyjęcie weselne, floryści podpowiedzą, jakie kwiaty najlepiej dobrać do kreacji i na salę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Peterborough Arena. Adres: East of England Showground, Peterborough, PE2 6XE.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC