1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #8

pnw gl 8W ten weekend w naszym mieście odbędzie się jedno z największych wydarzeń kolarskich na świecie. Przybędą także brytyjskie muzyczne gwiazdy z lat 90. - zespoły Steps i Blue. Zobaczymy wyjątkowe przedstawienie cyrkowe przygotowane specjalnie dla Broadway Theatre. A do osób poszukujących swoich nowych lub pierwszych czterech kątów, być może uśmiechnie się szczęście. Życzymy udanego weekendu i zapraszamy do poczytania o sobotnich i niedzielnych atrakcji!

 

 


Co?
Tour of Cambridgeshire
Gdzie?
East of England Showground/Peterborough/Cambridgeshire
Kiedy?
Sobota i niedziela, 2-3 czerwca
Opis:
Trzecia edycja jednego z największych wydarzeń kolarskich na świecie, w którym udział w tym roku weźmie ponad dziesięć tysięcy osób. Wyruszą one z Peterborough i pojadą trasą prowadzącą przez nasze hrabstwo – należy się zatem spodziewać utrudnień w ruchu drogowym i zamknięcia dróg. Głównej imprezie towarzyszyć będą inne wydarzenia sportowe m.in.:sobotnie Family Fondo na East of England Showground czy niedzielne Grand Fondo Sportive czyli jazda przez Sawtry, Holme, Whittlesey i Yaxley, otwarta dla wszystkich chętnych. Więcej szczegółów tutaj:
http://www.golazocycling.com/Tour_of_Cambridgeshire/Tour_of_Cambridgeshire_Cycling_Festival_UK.php

 

tour 2018
Co?
Koncert zespołu Steps z gościnnym występem zespołu Blue
Gdzie?
Abax Stadium, London Road, Peterborough, PE2 8AL
Kiedy?
Sobota, 2 czerwca, godz. 16:00
Za ile?
Bilety w cenie od £39.50 dostępne są m.in. na stronie Ticketmaster
https://www1.ticketmaster.co.uk/event/3500536384410991
Opis:
Steps to jedna z najpopularniejszych brytyjskich formacji pop. Zespół utworzono w 1997 roku. Grupie udało się sprzedać ponad 20 milionów płyt na całym świecie, uzyskać nominację do nagrody BRIT Award oraz statuetkę za najlepszy występ. Zespół rozwiązał się w 2001 roku a w 2011 z sukcesem reaktywował, produkując kilka przebojowych singli i ruszając w trasy koncertowe. Podczas występu w Peterborough, Steps towarzyszyć będzie inny słynny zespół brytyjski – boys band Blue (znany m.in. z takich hitów jak „All Rise”, „Too Close” czy „Sorry Seems To Be The Hardest Word”).
Pierwszy przebój Steps z 1997 roku:


Co?
Cyrk Hassani w Broadway Theatre
Gdzie?
The Broadway Theatre, 46 Broadway, Peterborough, PE1 1RS
Kiedy?
Sobota, 2 czerwca o godzinie 15:00 i 18:00 oraz niedziela, 3 czerwca o godzinie 15:00
Za ile?
Bilety w cenie od £10 dostępne są na stronie: https://www.ticketsource.co.uk/whats-on/cambridgeshire/the-broadway/circus-hassani-featuring-bippo
Opis:
Szansa na zobaczenie genialnych cyrkowych sztuczek w przepięknej scenerii The Broadway Theatre podczas przedstawienia specjalnie przygotowanego dla naszego lokalnego teatru. Gości zabawiać będą m.in. klaun Bippo, akrobatka powietrzna, miotacz noży czy artystka hula hop. Cyrk, który rozpoczął swoją działalność w 1979 roku, został założony przez dwójkę uznanych artystów cyrkowych; Marokańczyka Ali Hassani oraz Tamarę Coco - córkę najsłynniejszego klauna w UK, Coco The Clown (Nikolai Poliakoff).

hassani peterborough
Co?
Dom otwarty dla kupców
Gdzie?
6 Candy Street, Peterborough, PE2 9RE
Kiedy?
Sobota, 2 czerwca, od godz. 11:00 co pół godziny aż do 12:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne, rezerwacja zwiedzania domu: https://www.purplebricks.co.uk/bookViewing?propertyId=489686
Opis:
Weekend może stać się świetną okazją do kupna nowego domu. Właściciel domu, położonego przy ulicy Candy Street w Peterborough wraz z agencją zajmującą się sprzedażą tej nieruchomości, zaprasza na zwiedzanie budynku w ramach dnia otwartego. Dom posiada trzy pokoje, garaż i ogród oraz usytuowany jest w niewielkiej odległości od szkół i centrum miasta. Cena sprzedaży to £240,000.

candy

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC