1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough Italian Festival 2018

italian festival 2016 1Zabawa we włoskim stylu powraca w ten weekend do Peterborough. Warto zarezerwować sobie w sobotę oraz niedzielę chwilę czasu, aby odwiedzić jubileuszowy Peterborough Italian Festival. Dziesiąta edycja wydarzenia zagwarantuje gościom takie atrakcje, jak włoski targ, wystawę zabytkowych pojazdów, kuchnię i produkty rodem z Italii czy występy włoskich artystów.

Peterborough Italian Festival oddaje cześć temu, co w słonecznym kraju biesiady najlepsze. A my dzięki temu możemy odkryć włoską kulturę, muzykę, taniec i kuchnię zupełnie za darmo.

W sobotę i niedzielę (8 i 9 września), w godzinach 10:00 – 16:00, w sercu naszego miasta nie zabraknie takich atrakcji, jak m.in.:
- śródziemnomorski targ, który dla nas oznacza szansę na kupno słodkich i słonych włoskich przysmaków, pizzy czy makaronów domowej roboty. Będą regały z Prosecco i z fizz. Kupimy również pyszne włoskie lody oraz, oczywiście, autentyczną włoską oliwę z oliwek;
- pokazy związane z produkcją wina, ale też i te o tematyce sportowej (piłka nożna oraz boks);
- wystawa włoskich aut, skuterów oraz motorów;
- występ muzyczno-tanecznej grupy I Principi, która przyjedzie do Peterborough wprost z Bovino we włoskiej prowincji Foggia;
- zabawa z Boomerang Street Band:

Gwiazdą festiwalu będzie słynny włoski kucharz i restaurator Aldo Zilli.

Z okazji innego jubileuszu czyli 900. urodzin naszej katedry, organizatorzy imprezy - Peterborough Italian Community Association przy wsparciu urzędu miasta, planują sprzedaż dziewięćset porcji makaronu. Dochód z inicjatywy zostanie przekazany Peterborough Cathedral.

peterborough italian festival 2018 plakat

peterborough italian festival 2018 slider

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC