1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Cheesefest w Peterborough

cheesefest peterborough sliderUwaga wszyscy smakosze sera! W listopadzie w Peterborough odbędzie się wielkie wydarzenie, którego tematem przewodnim stanie się właśnie ten mleczny smakołyk. Cheesefest zagości w East of England Showground, aby zaprezentować ponad 140 gatunków sera.

Cheesefest to pierwsze tego typu wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Organizatorzy przemierzają z wystawcami cały kraj, aby zaprezentować to, co w różnych rodzajach serów jest najlepsze. Peterborough jest jednym z czterdziestu trzech miast, do których w najbliższym czasie zawita festiwal. Bilety na imprezę, w cenie £3, będą w sprzedaży na stronie internetowej https://www.cheesefestuk.com/peterborough – już teraz można się zarejestrować. Dzieci do lat pięciu mają bezpłatny wstęp.

Jakie atrakcje czekają nas w sobotę, 10 listopada? Oczywiście, do kupienia oraz spróbowania ser w każdej postaci. Od tej tradycyjnej do frytek z halloumi. Będzie jedno z najbardziej ulubionych anglosaskich dań czyli mac and cheese w zupełnie zaskakującym wydaniu, serowe gofry, serowy popcorn, serowe ciasta na patyczkach. I wiele innych serowych potraw przygotowywanych na ciepło.

Squarespace Video from CheeseFestUK on Vimeo.

Cheesefest to wyjątkowa okazja na zapoznanie się z serami z różnych zakątków świata - ale także na rozmowę ze specjalistami, którzy na serach zjedli zęby. To właśnie oni doradzą nam np. jakie wino możemy wybrać do naszego ulubionego sera. 


Goście mogą liczyć na bar oraz muzykę wykonywaną na żywo – obie atrakcje z pewnością umilą serową degustację.

Co ważne, festiwal będzie można odwiedzić w wyznaczonych i wykupionych ramach czasowych: 10:00 – 12:00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00 i 16:00 – 18:00. Pozwoli to gościom wydarzenia uniknąć czekania w długich kolejkach.

Więcej informacji znajdziecie na: www.cheesefestuk.com . Już teraz życzymy udanej zabawy.

cheesefest peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC