1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #24

pnw gl 24Jesienna aura sprawiła, że w ten weekend mamy do zaproponowania głównie wydarzenia, które odbywają się w pomieszczeniach a nie na wolnym powietrzu. I tak się złożyło, że wspólnym mianownikiem trzech z nich jest.. duży ekran. Dorosłych zapraszamy na transmisję walki bokserskiej w kategorii ciężkiej, dzieci i młodzież na fajny seans w Key Theatre a najmłodszych z rodzicami na spotkanie z przesympatycznym Paddingtonem. Udanej soboty i niedzieli!Co?

Transmisja walki Joshua - Powietkin
Gdzie?
The Solstice, Northminster, Peterborough, PE1 1YN
Kiedy?
Sobota, 22 września, 18:00 – 23:00
Za ile?
Wstęp bezpłatny do godziny 22:30
Opis:
Zapraszamy na bezpośrednią transmisję pojedynku o trzy pasy mistrzowskie w wadze ciężkiej: WBA, IBF i WBO. Bronić ich będzie Brytyjczyk Anthony Joshua, który na stadionie Wembley zmierzy się z byłym mistrzem świata, Aleksandrem Powietkinem. Starcie (ok. godz. 22:00) oraz walki poprzedzające zobaczymy na dużym ekranie.

pnw 99
Co?
Dinosaur Adventure Day
Gdzie?
Paston Farm Play Centre, 3 Paston Farm Complex, PE4 7XB, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 23 września, 11:00 – 15:00
Za ile?
Bilety w cenie od £3.50 dostępne na stronie: https://www.facebook.com/events/262116411277089
W dniu wydarzenia, bilety przy wejściu będą droższe o 50p.
Opis:
Cały dzień zabawy poświęcony dinozaurom – czyli coś dla naszych najmłodszych. Spotkanie z dinozaurem, wykopaliska, dinozaurowy dmuchany zamek, dinozaurowe przekąski i rzeczy do kupienia, piniata T-Rex, rozmowa z paleontologiem i podziwianie skamieniałości – to tylko niektóre z atrakcji. Więcej o wydarzeniu w podanym powyżej linku.

pnw 100
Co?
Bretton Family Film Club: Paddington 2
Gdzie?
Pyramid Community Centre, Watergall, Bretton, Peterborough, PE3 8NZ
Kiedy?
Niedziela, 23 września, 14:00 – 16:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Seans najnowszej części przygód kochanego przez dzieci misia. Po projekcji zabawa; tym razem najmłodsi przygotują ulubiony przysmak Paddingtona.

pnw 101

Co?
Vivacity Family Film - Młodzi Tytani: Akcja!
Gdzie?
The Key Theatre w Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 23 września, godz. 11:00
Za ile?
Bilety w cenie £3 dostępne na stronie https://vivacity.org/whatson/theatre-and-arts/teen-titans-go-to-the-movies/
Opis:
Tym razem filmowa propozycja dla nieco starszych dzieci i młodzieży; „Młodzi Tytani: Akcja!”. Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach. Znaczy: wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy, Robin ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood... Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki, łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów.

pnw 102

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC