1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Firework Fiesta 2018

firework fiesta 2016 1Najbardziej wystrzałowy pokaz sztucznych ogni powraca do Peterborough Arena - bogaty w rozrywki i pirotechniczny kunszt, aby uczynić noc spisku prochowego naprawdę wyjątkową. Festiwal fajerwerków odbędzie się na początku listopada, bilety trafią do przedsprzedaży 1 października. Zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym.

Możemy spodziewać się zapierających dech w piersiach sztucznych ogni, muzyki na żywo dzięki radiu Heart FM, zabawy dla całej rodziny, wesołego miasteczka czy stoisk pełnych pysznego jedzenia i picia czy gigantyczne ognisko (bonfire), jeśli pozwoli na nie pogoda. Organizatorzy; The Rotary Club of Peterborough oraz Round Table, zadbali także o darmowy parking.

Warto dodać, że sam pokaz fajerwerków, zaplanowany na godzinę 19:30, będzie zsynchronizowany z muzyką – za całość podniebnego przedstawienia odpowiada firma Titanium, która w przeszłości organizowała m.in. sylwestrowe widowiska dla Londynu i Edynburga.

Firework Fiesta 2018 - festiwal sztucznych ogni w Peterborough
Data: sobota, 3 listopada 2018
Czas: 17:00 do 21:00
Miejsce: Peterborough Arena (East of England Showground)

Bilety w przedsprzedaży: dla dzieci do lat 15 - £4 za osobę (dla dzieci w wieku do lat 2 - wstęp za darmo); dla dorosłych - £8. Bilety można będzie także kupić na miejscu w dniu imprezy - £5 dzieci i £10 dorośli.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę www.fireworkfiesta.com .

firework fiesta 2018 slider

Fot.: Zeszłoroczna edycja Firework Fiesta w Peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC