1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polscy żużlowcy w Peterborough

turniej zuzlowy peterboroughW niedzielę, 13 marca, w Peterborough zostanie rozegrany jubileuszowy turniej żużlowy, zorganizowany przez kapitana naszej lokalnej drużyny Peterborough Panthers; Ulricha Ostergaarda. Na torze pojawią się gwiazdy tej dyscypliny sportowej – w tym dwójka Polaków; Piotr Świderski i Krzysztof Buczkowski.

Swoją formę przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych sprawdzą między innymi: Hans Andersen, Niels Kristian Iversen, Kenneth Bjerre, Mads Korneliussen, Danny King czy Kenneth Hansen. W zmaganiach zobaczymy także Australijczyka Rory'ego Schleina i mistrza juniorów, Andersa Thomsena. Sam mistrz ceremonii, Ulrich Ostergaard, również wystąpi w Peterborough Arena w towarzystwie swoich kolegów klubowych; Nikolaja Jakobsena, Nicklasa Porsinga, Michaela Tofta, Simona Lamberta oraz Emila Grondala.

Polscy zawodnicy byli już wcześniej związani z Peterborough Panthers. Piotr Świderski zdobył z Panterami drużynowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii w 2006 roku.

- Dla mnie to świetna wiadomość, że mogę wrócić na tor, z którym wiąże tyle wspomnień – komentuje z kolei Buczkowski - Są kluby, kibice i tory, którym nie mogę odmówić i dlatego nie zastanawiałem się zbyt długo nad zaproszeniem Ulricha, bo pomimo, że Pantery nie jeżdżą już w Elite League, ciągle trzymam za nich kciuki i w tym mieście mam wiele mi bliskich ludzi.

Cena biletów turniejowych to £15.00 dla dorosłych i £5.00 za osobę w wieku 12-16 lat.

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 14.00.

Więcej informacji o sportowych zmaganiach można znaleźć na stronie Panter:
http://www.peterboroughpanthers.co/ 

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Uslugi z zakresu gazu i hydrauliki
ABC