1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.11.2017
 jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montazPol-Plan Ubezpieczenie samochodu
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne sesje biegania w Peterborough

bieganie peterboroughPoczątek maja może być dobrym czasem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję. Z pomocą w tym temacie przychodzi urząd miasta i kampania Healthy Peterborough, proponując wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w bezpłatnych sesjach treningowych. Biegać będzie można rano i popołudniu, począwszy od 4 maja.

Pomagamy chorej na raka Nikolce ze Swarzędza

nikola kubiak bedfordLicytacja piłki nożnej z autentycznym podpisem Roberta Lewandowskiego – to jeden ze sposobów, za pomocą którego polska społeczność w Bedford chce pomóc małej Nikolce Kubiak ze Swarzędza, chorującej na nowotwór. Nie po raz pierwszy zresztą, bo podobna akcja została przeprowadzona w czerwcu ubiegłego roku. Dzisiaj Nikola kończy 7 lat i wciąż potrzebuje pomocy, aby sfinansować leczenie, które może uratować jej życie i które jest niestety dostępne tylko poza granicami Polski. Akcję w Bedford wspiera nasza siostrzana strona www.bedfordpl.com, a my postanowiliśmy poinformować o niej ludzi dobrej woli również z Peterborough.

Historia mieszkanki Peterborough, która nie chce poddać się leczeniu, żeby zachować zasiłki

jodie sinclair peterboroughCzęść brytyjskich mediów opisało niedawno historię Jodie Sinclair, Brytyjki mieszkającej w Peterborough, która z jednej jest zbyt otyła, żeby znaleźć sobie pracę, a z drugiej – odmawia specjalistycznego, fundowanego przez NHS leczenia, ponieważ nie chce rezygnować ze swoich zasiłków. Sporych, dodajmy, ponieważ do tej pory kobieta otrzymała pomoc w wysokości £75,000.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport na lotniska i nietylko
ABC