1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.7.2018

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
szukasz osoby na dyskotekę? może na spacer ,wspólny wyjazd? to jest miejsce gdzie można poszukac takiej osoby lub zgłosić swój anons

TEMAT: moze wkoncu Ciebie znajde?

moze wkoncu Ciebie znajde? 3 lata 1 miesiąc temu #1

Połowe mojego serca oddałem mojej pracy,podróżą ,sportowi ... ,
druga część jest wolna... ;-)
Codziennie jestem inny więc trudno mi to określić,jaki jestem...raz anioł,raz diabeł,jedne serce,
dwa oblicza...
Zastanawiałem się jak opisać siebie w interesujący i atrakcyjny sposób ale i być szczerym i obiektywnym .
Posłuchałem więc znajomych co o mnie mówią i ...
... są we mnie dwie osobowości,posiadam praktyczną intuicję,jestem wierny,lojalny, nigdy nie wybaczam zdrady.
Spontaniczny,nietuzinkowy,romantyk,twardo stąpający po ziemi ,otwarty,lubiący aktywny wypoczynek.
Mówią ,że jestem prawdziwym dzentelmenem i wcale nie jest to sztywna,wyuczona postawa ale wrodzona
fantazja i elegancja obejscia.
Na co dzień zwolennik zdrowego żywienia ,lubiący sport,pozytywnie nastawiony do życia,snujący
plany o dalekich podróżach i ... realizujący te plany.Bo jak mówi mój horoskop nie ma dla mnie rzeczy,
której nie potrafiłbym zrealizować...
Pełen pasji i radości życia,nie lubiący nudy,obłudy,za to szczery aż do bólu. Mieszkam kolo Peterborough ,po prostu intelektualista w fajnym,sportowym opakowaniu ;-)
Tak dla formalności dodam ,że nie mam żony czy dzieci ale jesli Ty masz to nie problem.
Wyobraź sobie ,że za 3 miesiące spojrzysz wstecz i nie będziesz mogła uwierzyć,iż kiedyś myślałaś ,
że nie można w internecie poznać ciekawej i wyjątkowej osoby,rodzaju męskiego ;-)
Bo czym jest udany związek ? To spokój,tęsknota,lęk, ,to miłość,pożądanie,oczekiwanie na te
momenty odprężenia i relaksu,w których oddasz się przyjemnością...
pozdrawiam i do zobaczenia prosze o imei na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 4 tygodni temu przez jashur.
Czas generowania strony: 0.101 s.