1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.10.2018

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
szukasz osoby na dyskotekę? może na spacer ,wspólny wyjazd? to jest miejsce gdzie można poszukac takiej osoby lub zgłosić swój anons

TEMAT: randka we dwoje

randka we dwoje 3 lata 1 tydzień temu #1

Chcę poznać dziewczynę, która chce znaleźć partnera do normalnego, dojrzałego związku. Cenię takie tradycyjne wartości, jak poważny związek, spędzanie razem czasu czy posiadanie dzieci. Mimo że nie jestem osobą głęboko wierzącą. Przebywanie z partnerką jest dla mnie ważniejsze niż spotkania ze znajomymi, choć oczywiście mam kolegów i lubię od czasu do czasu spotkać się z nimi po pracy. Odpowiada mi tradycyjny podział ról, gdzie mężczyzna pracuje na pełen etat i spełnia sie zawodowo, podczas gdy kobieta może pozwolić sobie na pracę na część etatu i zajmuje się domem.

mam ciekawą pracę. W czasie wolnym biegam, chodzę na siłownię, mam swoje pasje i zainteresowania. Jestem samodzielny i niezależny.

Chciałbym poczuć, jak to jest się zakochać. Pomożesz mi?

Poważne wiadomości mile widziane :) Ale uwaga! Jeśli nie jesteś gotowa do dojrzałego związku, Twoje zainteresowania kręcą się tylko wokół tego gdzie polecieć na wakacje i do jakiego klubu pójść ze znajomymi, to nie znajdziemy wspólnego języka. prosze o krotki opis zalaczenie Swojej fotografi na adres imei Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekam I odpisze na kazdy imei pozdrawiam wszystkich samotnych
Czas generowania strony: 0.695 s.