1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

INFO

Atrakcje długiego weekendu

bank_holiday_peterboroughJak my uwielbiamy długie weekendy! Zwłaszcza, jeśli towarzyszy im słoneczna pogoda. Organizatorzy imprez również upodobali sobie nadchodzące dni wolne i serwują nam całą masę atrakcji. Część z nich opisaliśmy w naszym zwyczajowym przeglądzie weekendowych wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i życzymy udanego bank holiday weekend!

Nappuccino - pieluchowe oszczędzanie

nappuccino_peterborough_peterboroughplcomPora kolejne nappuccino czyli spotkanie z rodzicami oraz opiekunami, zainteresowanymi używaniem pieluszek wielorazowych z doradcami i ekspertami w tym temacie. Na spotkanie, odbywające się w Parku Centralnym (Pavilion), już w ten piątek, 2 maja, w godzinach 10.00 – 13.30, zaprasza Amey Peterborough. Goście dowiedzą się więcej o korzyściach płynących z używania pieluch wielorazowych, a w tym – jak zaoszczędzić nawet £500 na wyborze innych niż jednorazowe pieluszek.

Maciek Pysz Trio w Peterborough

maciek_pysz_trio_peterboroughTo już jutro! Serdecznie zapraszamy na koncert, jaki da w naszym mieście Maciek Pysz, Asaf Sirkisi i Yuri Goloubev czyli Maciek Pysz Trio. Utalentowany polski muzyk jazzowy i kompozytor z Londynu przyjedzie wraz ze swoimi kolegami do Peterborough w ramach trasy promującej debiutancki album tria o nazwie „Insight”. Dla muzyków będzie to już drugi występ w naszej miejscowości. Pierwszy miał miejsce w 2012 roku, podczas Peterborough Arts Festival.

MYJNIA SAMOCHODOWA PRZY MINI POLI

mini_poli_fotograf_peterboroughW hurtowni Mini Poli ciąg dalszy niespodzianek dla klientów trwa w najlepsze. Już od jutra, przy hurtowni swoją działalność rozpoczyna profesjonalna ręczna myjnia samochodowa. Swój pojazd będzie można oddać w ręce zaufanych specjalistów, wyruszyć na zakupy do sklepu, a po powrocie zastać auto czyste i lśniące.

ATRAKCJE WEEKENDU 26-27 KWIETNIA

deszcz_weekend_peterboroughPrognoza meteorologiczna nie pozostawia złudzeń – czeka nas deszczowy weekend oraz pokusa, aby spędzić go w ciepłym (i suchym!) domu. Jeśli jednak chcecie zaryzykować, to możecie wybrać się na trzy wydarzenia, odbywające się w sobotę i niedzielę, które polecamy dla Was poniżej. I skoro aura jak jest, taka jest, to przynajmniej życzymy Wam jak najwięcej pogody ducha w ten weekend.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW

informacja_peterboroughInformacja dla użytkowników naszej strony. Chcielibyśmy poinformować, że od soboty, 26 kwietnia, rozpoczynamy wprowadzanie zmian o charakterze technicznym, które przyczynią się do usprawnienia działania naszego portalu. W związku z tym prosimy o zachowanie (skopiowanie) wszystkich potrzebnych Wam informacji, znajdujących się na www.peterboroughpl.com, np. treści dodawanych przez Was ogłoszeń czy wiadomości prywatnych, ponieważ dostęp do nich może być utrudniony bądź niemożliwy.

ATRAKCJE WIELKANOCNE W PETERBOROUGH

wielkanoc_peterboroughŻycząc naszym użytkownikom i sympatykom zdrowych i spokojnych Świąt, zapraszamy do zapoznania się z przeglądem najciekawszych wydarzeń oraz atrakcji wielkanocnych w Peterborough i okolicach. Będzie polowanie na jajka dla dzieci, będzie odrobina muzyki, pojawi się tez sport i wiele innych możliwości na ciekawe spędzenie czasu podczas nadchodzących wolnych dni.

KAEN W LONDYNIE

kaen_londynKaeN, jeden z najlepszych polskich raperów, nazywany nawet polskim Eminemem, znany z ukrywania swojego wizerunku pod maską, kontrowersyjny, niepokorny, buntowniczy, w swoich tekstach prawdziwy i szczery do bólu. Przeszedł drogę z hip-hopowego podziemia do mainstreamu, a teraz przyjedzie do Arista Bar, aby dać pierwszy po wydaniu płyty „Piątek 13-go” londyński koncert. Zapraszamy!

PRACA DLA OSÓB POLSKOJĘZYCZNYCH

uniting_ambition_peterboroughFirma rekrutacyjna Uniting Ambition poszukuje entuzjastycznych osób mówiących po polsku do pracy na stanowisku Field Sales Promoters. Lokalizacja pracy to różne miejsca w obrębie Peterborough, a wynagrodzenie od £6.50 do £7.00 za godzinę plus prowizja. Właściwi kandydaci będą mogli pracować zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC