1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ONE BILLION RISING PETERBOROUGH

one billionJeden billion – tyle kobiet na świecie, według szacunków, doświadcza w swoim życiu przemocy fizycznej lub/i seksualnej. Inicjatywa społeczna One Billion Rising wyraża swój sprzeciw wobec przemocy, domagając się jej zakończenia. Akcja zawita także do Peterborough, gdzie już w czwartek, 14 lutego, będziemy mogli wziąć udział oraz obserwować  niecodzienną formę protestu przeciwko okrucieństwu wobec kobiet.

One Billion Rising zorganizuje w naszym mieście tzw. flash mob. Flash mob to nic innego jak sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. One Billion Rising zaprasza do wzięcia udziału w tym zbiorowisku, które w określonym miejscu i o określonej godzinie (te dane zostaną podane do wiadomości w późniejszym czasie) zatańczy, pokazując w ten sposób swój protest wobec przemocy fizycznej i seksualnej, dotykającej kobiet.

Idea One Billion Rising jest prosta: jeden bilion kobiet jest ofiarami okrucieństwa – jeden bilion tańczących kobiet stanie się rewolucją. Rewolucją, do której możemy przyłączyć się także i my.

Zapraszamy na profil wydarzenia One Billion Rising Peterborough na Facebooku, aby zapoznać się bliżej z inicjatywą, być na bieżąco z publikowanymi aktualnościami oraz aby potwierdzić swój udział we flash mob: https://www.facebook.com/events/454250261307578/.

W czwartek, 7 lutego, odbędzie się też pierwsza próba przed publicznym wykonaniem tańca. Zainteresowane osoby zaproszone są do Footworks Academy of Gymnastics and Dance (26 Maxwell Road, Woodston, Peterborough, PE2 7JD) od godziny 20.30. Swoją obecność można potwierdzić tutaj: https://www.facebook.com/events/117446351768201/.

Choreografię „Break the Chains”, która zatańczona zostanie 14 lutego, można zobaczyć na video i nauczyć się kroków samemu:

 

 

one billion

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC