1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZMIANY W CENTRUM PETERBOROUGH

plan rozwojuWładze naszego miasta przedstawiły do konsultacji z mieszkańcami plan rozwoju centrum Peterborough w ciągu najbliższych piętnastu lat. Więcej domów mieszkalnych, pomieszczeń biurowych i miejsc rozrywki oraz odpoczynku, jeszcze lepsze zagospodarowanie terenu przy brzegu rzeki Nene (np. w postaci nowych ścieżek i mostu umożliwiającego ruch pieszy i rowerowy), poszerzenie powierzchni handlowej w samym centrum miasta, rozbudowa obiektów sportowych i... powstanie nowego kina oraz basenu – oto kluczowe propozycje programu, które zostały zilustrowane tym oto filmem:

Strategia rozwoju zakłada, że centrum Peterborough będzie większe, lepsze, ciekawsze, przyjaźniejsze środowisku, bezpieczniejsze i tętniące życiem wieczorami.

Urząd czeka na komentarze, uwagi i sugestie mieszkańców Peterborough odnośnie przedstawionej strategii do dnia 21 marca.

Zainteresowanym tematem osobom polecamy odwiedzenie strony Urzędu Miasta: www.peterborough.gov.uk/citycentreplan, gdzie można zapoznać się z dokumentem opisującym zmiany w centrum miasta i wyrazić w temacie swoje zdanie.

Plan zmian w wersji papierowej wraz z ulotkami informacyjnymi jest także dostępny w bibliotekach na terenie miasta.

Projekcję zmian będzie można również zobaczyć w Queensgate między 21 a 23 lutego.

Po wysłuchaniu opinii publicznej i przygotowaniu ostatecznego planu modyfikacji centrum miasta – zmiany zaczną być wprowadzane w życie pod koniec 2014 roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC