1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NEO-NÓWKA W PETERBOROUGH!

neonwkaWystęp kabaretu Neo-Nówka w Peterborough został potwierdzony – wszystkich kabaretowych fanów zapraszamy w czwartek, 11 kwietnia, o godzinie 20.00 do The Cresset Theatre, Rightwell, Bretton, Peterborough, PE3 8DX. Michał Gawliński, Radek Bielecki i Roman Żurek odwiedzą Peterborough w ramach trasy po UK, podczas której wystąpią również m.in. w Southampton, Birmingham czy w Manchester.

Już niedługo podamy więcej szczegółów, w tym jak i gdzie można będzie zakupić bilety na występ komików.

Kabaret Neo-Nówka. Są z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem - co jest nie lada sztuką.Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca. Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”... A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie. Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych. (...) Wswych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość. A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie... (kabarety.com.pl).

Do najpopularniejszych numerów kabaretu należą: Niebo, Euro 2012 czy Polska dziś zapłonie.

Urządzone w zeszym roku, w tym samym miejscu czyli w The Cresset, spotkanie z kabaretem Ani Mru Mru cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i wypełniło salę po brzegi. Czy podobnie będzie w kwietniu? Czy wybierzecie się na występ? Jakie skecze Neo-Nówki podobają Wam się najbardziej? Zapraszamy do komentowania i na stronę wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/491199870916706/.

Na występ Neo-Nówki zaprasza www.leeds-manchester.pl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC