1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BEZPŁATNA EDUKACJA PO POLSKU

logo-libratusZapisy na bezpłatną polską edukację w roku szkolnym 2013/2014 w ramach projektu Polskie Szkoły Internetowe Libratus zostały rozpoczęte! Nadrzędną misją Polskich Szkoł Internetowych Libratus jest zapewnienie każdemu polskiemu dziecku dostępu do polskiej edukacji za granicą. Naukę w ramach projektu Libratus można odbywać w dowolnym czasie i miejscu. Nowoczesny system edukacji pozwala uczniowi wraz z rodzicami na realizację materiału z zajęć w dogodnej dla niego lokalizacji i porze.

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt edukacyjny pomagający dzieciom Polaków przebywających za granicą w utrzymaniu kontaktu z Ojczyzną. Misją Szkół Libratus jest stworzenie dzieciom i młodzieży warunków do nauki według polskiego systemu oświaty przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz Internetu. W projekcie uczestniczą polskie rodziny z całego świata, w tym znacząca liczba z Wielkiej Brytanii. Materiały edukacyjne, udostępniane poprzez Internetową Platformę Edukacyjną, zostały przygotowane przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym oraz dostosowane do specyfiki tzw. nauczania domowego, w którym Polskie Szkoły Internetowe Libratus pomagają rodzicom w edukacji swojego dziecka.  Specyfika przygotowanych scenariuszy i multimedialnych materiałów edukacyjnych sprawia, że czas jaki dzieci i rodzice poświęcają na naukę upływa szybko i przyjemnie.

Projekt edukacyjny Polskie Szkoły Internetowe Libratus wspiera rodziców w edukacji swoich dzieci w zakresie:
- Szkoły Podstawowej (6, 7 - 12 lat)
- Gimnazjum (13 - 15 lat)

Polskie Szkoły Internetowe Libratus to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które:
- przebywają czasowo poza granicami Polski
- chcą realizować podstawę programową obowiązującą w szkołach w Polsce
- chcą zdobyć wiedzę i umiejętności ułatwiające powrót do szkół w Polsce
- chcą odbywać naukę w domu wraz z rodzicami - w postaci tzw. nauczania domowego

Zapisy na bezpłatną naukę w roku szkolnym 2013/2014 dokonywane są za pośrednictwem strony www.libratus.edu.pl. Nie strać szansy na bezpłatną edukację dla swojego dziecka i zapisz je już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Uslugi z zakresu gazu i hydrauliki
ABC