1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

OLLY MURS WYSTĄPI W PETERBOROUGH

olly_murs_07_0141 white backgroundZdobywca drugiego miejsca w szóstej edycji brytyjskiego programu X-Factor, piosenkarz Olly Murs, wystąpi latem na Enbankment w Peterborough. Wykonawca takich hitów, jak “Heart Skips a Beat” czy “Dance with me Tonight” zaśpiewa dla publiczności podczas koncertu, organizowanego przez radio Heart 102.7, w dniu 2 czerwca. Już wkrótce dowiemy się, kto będzie mu towarzyszył na muzycznej scenie.

Bilety koncertowe są już w sprzedaży - zapraszamy do odwiedzenia stron: www.gigantic.com czy www.nationalboxoffice.co.uk. Więcej informacji można także uzyskać pod następującymi numerami telefonów: 0871 224 1112 / 0844 888 9991.

Olly Murs odniósł sukces w X-Factor w 2009 roku i już w 2010 zdobył pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów dzięki piosence "Please Don't Let Me Go". Debiutancki album wykonawcy uzyskał na Wyspach status podwójnej platyny. Także drugi krążek, zatytułowany “In Case You Didn’t Know” i wydany w 2011, pokrył się platyną już w miesiąc po oficjalnej premierze. Płyta numer trzy czyli “Right Place Right Time” zyskała miano najszybciej sprzedającej się płyty w 2012 roku w UK, pokonując wiele innych, stworzonych i nagranych przez solistów.

Wydaje się, że polska publiczność najbardziej upodobała sobie kawałek “Heart Skips a Beat”, który znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu Polish Airplay Chart:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC