1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZAREJESTRUJ SIĘ W READY TO SWITCH!

readytoswitchZapraszamy Państwa do zapisu w programie „Ready to Switch” w poniedziałek, 25 marca 2013, między 10:00 a 16:00 w ratuszu miejskim. Wystarczy, że pokażesz nam swój rachunek za gaz i prąd a my pomożemy Ci w rejestracji. Wszyscy mieszkańcy mają możliwość udziału w programie “Ready to Switch”, nawet ci korzystający z liczników “na kartę”.

Z przyjemnością przedstawiamy projekt “Ready to Switch”, który pozwoli Państwu na zaoszczędzenie na rachunkach za gaz i prąd. “Ready to Switch” jest lokalną inicjatywą grupowej zmiany dostawcy energii organizowaną przez Radę Miasta Peterborough. Obecnie Rada skupia się na zachęceniu do udziału w programie osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym.

Program “Ready to Switch” ma na celu:

- Zgromadzenie zapisów od jak największej liczby gospodarstw domowych zamieszkanych przez członków mniejszości narodowych. W założeniu wpłynie to na poprawę warunków życia całej społeczności przez zaoferowanie wszystkim niższych cen za prąd i gaz.

- Poprzez zapewnienie korzystniejszych cen, Rada ma nadzieję wspomóc członków społeczności, którzy obecnie nie są w stanie odpowiednio ogrzewać swoich domostw z uwagi na wysokie koszta. W styczniowej turze programu „Ready to Switch” zapisani mieszkańcy oszczędzili na rachunkach średnio £122.

Aby wesprzeć powyższą inicjatywę Rada zatrudniła specjalistów “Ready to Switch,” którzy posługując się swoimi umiejętnościami językowymi byli w stanie promować program w zakresie danych społeczności mniejszościowych.

Aby zarejestrować swój udział w programie prosimy udać się na stronę www.readytoswitchpeterborough.co.uk lub zadzwonić na numer Rady Miasta (01733) 747474. Można również odwiedzić stanowisko rejestracyjne umieszczone w budynku Bayard Place w centrum.

Pragniemy zaprosić Państwa do spotkania się z naszymi doradcami w Ratuszu Miejskim w poniedziałek, 25 marca, między godziną 10:00 a 16:00. W tym dniu dostępni będą specjaliści posługujący się językiem polskim, którzy pomogą Państwu zarejestrować swój udział. Zapisując się do programu mogą Państwo znacznie obniżyć swoje rachunki.

Prosimy jedynie o przyniesienie ze sobą ostatniego rachunku za gaz i prąd.

262980_ready_switch_trans_poster_3k_press.pdf-page-002

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC