1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ECHOES OF FLOYD

echoesZapraszamy na koncert grupy Echoes of Floyd. Skojarzenia z zespołem Pink Floyd są jak najbardziej pożądane – Echoes of Floyd są bowiem tzw. tribute band czyli zespołem muzycznym, którego działalność polega na graniu muzyki innej, istniejącej niegdyś grupy rockowej.  A do tego szeregi grupy, która składa się z dziesięciu osób, zasila dwoje Polaków: Monika Sobczak (vocal) oraz Marcin Piątkowski (gitara).

Koncert Echos of Floyd odbędzie się 20 kwietnia, w Sir Harry Smith Community College w Whittlesey, od godziny 19.30 (wstęp od 18.30). Bilety w cenie 10 funtów są dostępne WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży, prowadzonej za pośrednictwem www.echoesoffloyd.co.uk oraz w Box Office w College’u. Koncert, pod nazwą „The Tolling of the Iron Bell”, będzie swoistym hołdem muzycznym, złożonym albumowi „The Dark Side of the Moon”, wydanemu przez Pink Floyd w 1973 roku.

Wielbiciele rockowych brzmień – łączcie się i tłumnie przybywajcie na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które potrwa niespełna trzy godziny.

A my dodamy tylko, że zespół Echoes of Floyd powstał w 2011 roku. Grupa przedstawia nie tylko swoje wykonania utworów Pink Floyd, ale także uatrakcyjnia występy spektakularnymi pokazami gry światła i laserów, aby stworzyć atmosferę jak najbardziej podobną do tej, która panuje na koncertach oryginału. Muzycy oraz ekipa techniczna pochodzą m.in. z okolic Peterborough i Stamford.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.echoesoffloyd.co.uk.

 

echoes of floyd

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC