1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

JEZUS MARIA PESZEK!

peszek maleJezus Maria Peszek! Charyzmatyczna artystka wraz ze swoim mistrzowskim zespołem kontynuuje trasę koncertową z nowym materiałem, przyjeżdżając między innymi do Londynu, gdzie da koncert już 19 maja. Okrzyk na początku naszej informacji to, jak wiadomo, tytuł płyty Marii Peszek. To płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe. Taki występ po prostu trzeba zobaczyć! A my ułatwimy to zadanie naszym użytkownikom, ponieważ mamy do wygrania podwójne zaproszenie na koncert!

Jesienna trasa promocyjna artystki spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. Kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi. „Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą”.

Żeby w pełni doświadczyć emocji jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie.

Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym. To po prostu trzeba zobaczyć.

Zapraszamy wszystkich na koncert Marii Peszek w Londynie, który odbędzie się 19 maja w Scali (275 Pentoville Road, Kings Cross, Londyn, N1 9NL). Bilety w przedsprzedaży kosztują £21, a w dniu koncertu - £25. Wejściówki można kupić w sprzedaży internetowej: www.buch.co.uk/bilety oraz www.ticketweb.co.uk . Drzwi zostaną otwarte dla publiczności o 18.15, koncert natomiast rozpocznie się około 19.45. Wstęp mają tylko osoby pełnoletnie. Organizatorem koncertu jest Buch Ltd/www.buch.co.uk .

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/237854813025560/.

 

UWAGA KONKURS!

Maria Peszek ma w swoim artystycznym dorobku trzy albumy studyjne. Wśród osób, które przyślą do nas tytuł przynajmniej jednej płyty artystki, rozlosujemy podwójną wejściówkę na opisany wyżej koncert. Piszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – czekamy do 6. maja!

 

peszek plakat

 

pesz1

 

pesz2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC