1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

OŚWIADCZENIE WŁAŚCICIELI HARNASIA

harnasiekChcielibyśmy poinformować naszych klientów, sympatyków i przyjaciół, że restauracja Harnaś od 5 kwietnia znajduje się w rękach nowego właściciela i tym samym rozwiać wszystkie wątpliwości oraz plotki, które od dłuższego czasu krążą w związku z restauracją. Informacje o rzekomych przyczynach naszej decyzji są rozpowszechniane przez osoby, które już w przeszłości próbowały zaszkodzić naszej działalności. Należy je traktować jako nieprawdziwe. Niniejsze  oświadczenie jest naszym oficjalnym stanowiskiem  oraz komentarzem.

 Na naszą decyzję złożyło się kilka czynników, które sprawiły, ze prowadzenie restauracji nie było tym, czym sobie wymarzyliśmy. Po blisko roku od rozpoczęcia działalności, jesteśmy  jednak bogatsi o wiele doświadczeń i dumni z tego, że podążyliśmy za swoimi marzeniami i spróbowaliśmy swoich sił w gastronomii. Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, którzy przez dwanaście miesięcy odwiedzali Harnasia oraz wszystkim, którzy nam pomagali i trzymali za nas kciuki.

W miejsce naszej restauracji powstanie inna, serwująca kuchnię włoską i mamy nadzieję, że i w przyszłości odwiedzać będziecie lokal przy Broadway.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować pracownikom Harnasia: Marcinowi Stecowi, naszemu kucharzowi, za ciężką pracę; Sylwii Pławeckiej i Adzie Peter za miłą obsługę gości oraz rodzinie, na którą zawsze mogliśmy liczyć. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom.

Nie bankrutujemy, nie idziemy z restauracją pod młotek, nie odsprzedajemy jej Pakistańczykom. Nie ma żadnej rewelacji ani taniej sensacji. Jest zamknięcie pewnego rozdziału oraz dalsze plany na przyszłość.

Z poważaniem
byli właściciele restauracji Harnaś

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC