1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PARANIENORMALNI ZAATAKUJĄ CAMBRIDGE

paranienormalniŻarty się skończyły! I to wbrew pozorom nie jest groźba a zapowiedź wrześniowego występu kabaretu Paranienormalni w Cambridge, na który zapraszamy już dziś. Trzeba się spieszyć z rezerwacjami miejsc, bo czeka nas tylko jeden spektakl a liczba biletów jest ograniczona. Jeśli wydaje się Wam, że znacie już Paranienormalnych, to ta odsłona udowodni, że się mylicie. Najnowszy program kabaretu  to perfekcyjne parodie, zaskakujące postacie i nowe problemy doskonale znanych już bohaterów.

 
Żarty się skończyły, koniec śmiechów i chichów. Czas być poważnym. Naprawdę. Nawet Mariolka będzie poważna! Wraz z ekipą postanawia porzucić wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego… teatru.

Etiudy zamiast skeczy. Utwory pełne głębokiego przekazu zamiast lekkich i łatwych piosenek.

Mariolka już nie będzie się brechtać tylko przyjmie na siebie ciężar greckich tragedii i zmierzy się z rolą Antygony.

Karino oświadczy się Naszej Szkapie, czy wybierze Łyska z Pokładu Idy? Jak zakończą się Cierpienia Młodego Balcerzaka? Czy swoją Wielką Improwizacją uda mu się prześcignąć Konrada? Co wybierze profesor Pelagiusz - Dziady, czy jednak Młode Wilki?

O tym, drodzy krejzole, musicie przekonać się sami.

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Cambridge 12 września, o godzinie 20.00 w Wolfson Theatre Churchill College, Storey's Way, CB30DS.

Cena biletu to £20 – wejściówki są dostępne u organizatora (Tomasz, 07872922217).

Zapraszamy!

P.S.: Pamiętajcie także o innym  wydarzeniu w naszym mieście: Kabaret Moralnego Niepokoju przyjeżdża do Peterborough 26 września. Więcej informacji już wkrótce!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC