1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

DEMOLKA NA MIDLAND ROAD

midland road_peterborough_1Mieszkańcy Midland Road mogą pożegnać się z zaniedbanymi budynkami, w których jeszcze kilka lat temu mieściło się centrum dystrybucji Dairy Crest – właśnie rozpoczęło się demolowanie obiektu. Wszystko po to, aby na tym terenie powstało osiedle składające się z 90 domów mieszkalnych, które wybudują firmy L&H Homes oraz Westleigh Developments. Inwestycja pochłonie 11 milionów funtów.

Ruiny przemysłowe niestety stały się także tłem do zachowań uznawanych za antyspołeczne, m.in. do spożywania alkoholu. Tym bardziej cieszy fakt, że od tej pory teren po Dairy Crest będzie miał inne przeznaczenie.

Obok prac budowlanych w rejonie West Town, dzięki porozumieniu między L&H Homes, Westleigh Developments oraz urzędem miejskim, również i dzielnica Walton (Windsor Avenue) wzbogaci się o 85 domostw.

- W ciągu kilku kolejnych lat, zainwestujemy łącznie 20 milionów funtów, aby wybudować 170 domów – potwierdził Mike Hardy, dyrektor L&H Homes.

Nowe budynki to tzw. affordable homes czyli domy w przystępnej cenie.

midland road_peterborough_1

Fot.: Demolowanie czas zacząć.


midland road_peterborough_2

Fot.: Na zdjęciu m.in. przewodniczący rady miejskiej Marco Cereste (trzeci od prawej) podczas rozpoczęcia prac na budowie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC