1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

DZIEŃ OTWARTY I ZABAWA Z ZIG ZAG

przedszkole_zig_zag_logoW sobotę, 8 czerwca przedszkole Zig Zag zaprasza dzieci i ich rodziców na swój dzień otwarty, połączony z obchodami Dnia Dziecka. Jeśli nosicie się z myślą, aby posłać Wasze pociechy do przedszkola, to w sobotę, w godzinach 14.00 – 16.00, koniecznie odwiedźcie placówkę przy 414 Lincoln Road, zobaczcie jej wnętrza i porozmawiajcie z pracownikami. W tym samym czasie, przedszkole zachęca do przyjścia na teren New England Recreation Ground (Occupation Road), gdzie na dzieci i dorosłych, w ramach Fun Afternoon, czekać będzie wiele bezpłatnych atrakcji.

 
Wśród najważniejszych z nich wymienić trzeba: gry i zabawy dla dzieci, dmuchany zamek (bouncy castle), BBQ i inne przysmaki. To doroczne rodzinne wydarzenie, organizowane przez cztery lokalne parafie, w tym St. Paul’s Church, odbędzie się już po raz siódmy.

Więcej informacji o przedszkolu Zig Zag, w którym pracują polskie opiekunki, znajdziecie tutaj:
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1716:nowe-przedszkole-zig-zag&catid=57:dom&Itemid=302
.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC