1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

POMOC DLA POMAGAJĄCYCH

carers_week_peterborough„If you care, we care” – pod takim hasłem Peterborough City Council organizuje otwarte spotkanie dla osób, które są opiekunami dla członków swojej rodziny lub przyjaciół. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 14 czerwca, w godzinach 9.00 – 14.30, na Placu Katedralnym obok Guildhall. Urząd zaprasza opiekunów, aby mogli się one dowiedzieć od przedstawicieli odpowiednich organizacji, na jaką pomoc i wsparcie w swojej pracy mogą liczyć oni sami.

Wydarzenie odbywa się w ramach Carers Week, trwającego od 10 do 16 czerwca. Zadaniem takiego tygodnia jest podkreślenie wagi i roli osób, które podejmują się bezpłatnej opieki nad krewnymi i bliskimi. Pomagając chorym, niepełnosprawnym czy wymagającym wsparcia osobom, opiekunowie często zapominają o samych sobie i o tym, że ich praca również może być lżejsza i łatwiejsza.

Strona internetowa Carers Week: http://www.carersweek.org/.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC