1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

KONCERT O.S.T.R

ostrOstry koncert hip-hopowy zapowiada się 21 czerwca w Coventry. W klubie Platinum Coventry wystąpi żywa legenda polskiego hip-hopu – O.S.T.R – a wraz z nim DJ Haem oraz raper Sensi. Wspierać skład O.S.T.R i rozgrzewać publiczność będą polscy hip-hopowi artyści z UK: grupa Beeste Mafia, Roso IdylaVinyla oraz debiutujący na scenie KOZA. Organizatorzy zapewniają również afterparty: czeka na Was Boot Shake Competition i DJ Drapski.

Impreza odbędzie się w znanym klubie Platinum Coventry. Wejście od godziny 20.00. Bilety można kupić tuż przed koncertem. Jeśli wolicie mieć pewność, że uda Wam się wejść na tę imprezę to rezerwujcie online już teraz miejscówki dla swojej ekipy na stronie www.ferfun.co.uk, gdzie prowadzona jest przedsprzedaż wejściówek na tę grubą imprezę.

 

Gwiazdą wieczoru będzie O.S.T.R aka Ostry aka Adam Ostrowski. Jeden z najbardziej znanych polskich artystów hiphopowych, producent muzyczny, kompozytor, a także skrzypek (gra na skrzypcach od 3. roku życia). O.S.T.R to również jeden z najbardziej zapracowanych polskich raperów. Na swoim koncie ma 12 własnych albumów (ostatni to „Hades” z tego roku) oraz 2 kolejne stworzone przy współpracy z Emade (POE) plus niezliczoną ilość koncertów. Do tego jest jednym z najlepszych polskich freestyl’owców, czego dowodem niech będzie choćby nagroda radia BIS – Bisera za „Najlepszą energię na koncercie”. Jego znakiem rozpoznawczym jest wplatanie motywów jazzowych do muzyki hip-hopowej. Jak sam mówi o sobie: „wyrósł na jazzie a nie na bebikach”. W tym roku ruszył po raz kolejny w trasę również po Wyspach. 21 czerwca zagra w Coventry, gdzie razem z DJ Haem i Sensi będzie prezentował swoją twórczość.

DJ Haem to znany i szanowany w Polskim środowisku hiphop’owym DJ i producent, odpowiedzialny za niezliczoną ilość scrach’ów, podkładów, cut’ów i beatów na krążkach rodzimych artystów hiphopowych. Z O.S.T.R nierozłączny od ponad 10 lat. Tworzył i nadal tworzy podkłady i scrache do wszystkich jego płyt. Na swoim koncie ma także współpracę z takimi tuzami polskiego hiphopu jak Paktofonika, Grammatik, Fisz/Emade, DonGURAlesku a ostatnio Tabasko gdzie również rapuje. W tym roku także przymierza się do wydania swojej nowej płyty.

Na scenie w Coventry oprócz Ostrego i DJ Haem’a, zobaczymy także Sensi, będącego częścią składu kieleckiej grupy Hurragun. Sensi obecnie promuje własny album, który powstał przy pomocy O.S.T.R. (odpowiedzialny za bity).

Rozgrzewać publiczność będą:

Koza - raper pochodzący z Głuchołaz a mieszkający w UK od blisko 7 lat i - sądząc po tekstach jego kawałków - znający na wskroś problemy i życie Polaków na Wyspach. Debiutant na scenie hip-hopowej, choć od lat pracujący nad swoim materiałem „do szafy” – dosłownie! Wszechstronnie uzdolniony. Autor tekstów i producent wszystkich kawałków, które znajdziecie na jego pierwszej płycie, która wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Beeste Mafia – grupa twórców i fanów dobrego hiphopu. Do tej pory odbyli kilkanaście koncertów w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. Występowali m.in. przed takimi gwiazdami polskiego rapu jak donGURALesko, WSRH czy Paluch. Poza koncertami aktywnie uczestniczą i tworzą takie imprezy jak „Polski Rap Na Emigracji”, odbywające głównie się w Coventry. Ekipa Beeste jest także odpowiedzialna za stworzenie dirty13tv, kanału YouTube z pierwszymi polskimi „One Shotami” w UK.

IDYLA VINYLA - to zielonogórska formacja w skład której wchodzą: Roso, eL Kabango, Buras(rap) oraz Gilu (produkcja). Ich muzyka to połączenie rapu z drum’n bass i dubstep’em.

 

Zapraszamy do Platinum Coventry (Tower Street CV1 1JN Coventry).
Zaczynamy o godzinie 20.00. Bilet w cenie £16.

Organizatorem imprezy jest Ferfun Ltd, a jej głównym sponsorem – firma Ferpay Ltd.
Partnerzy: D13TV, Scur Shop, Real Muscle Body oraz Rap Game.

 

plakat promujcy koncert

Informacja organizatorów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC