1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 15-16 CZERWCA

14Zawsze dobrze jest mieć wybór. Na przykład taki, gdzie spędzi się nadchodzące dwa wolne dni. Nasz przegląd atrakcji weekendowych szczególnie rekomenduje kilka lokalizacji: The Embankment, Rockingham Castle, Laxton Hall, Botolph Green oraz Orton Library. Wszystkim użytkownikom i osobom odwiedzającym naszą stronę życzymy udanego, słonecznego weekendu!

DRAGON BOAT FESTIVAL

To już piętnasty raz, kiedy w naszym mieście odbywa się jedna z najpopularniejszych imprez cyklicznych Dragon Boat Festival. Festiwal Smoczych Łodzi to uczta nie tylko dla ciała (wysiłek fizyczny w postaci wiosłowania), ale też i dla oka, ze względu na różnorodność kształtów, barw i ozdób łodzi. Dochód z imprezy przeznaczony jest na cele charytatywne. Dziesiątki osób w drużynach, reprezentujących lokalne firmy, grupy i organizacje, często przebranych w zabawne stroje, wiosłujących na rzece Nene i tysiące gości na Embankment. Do tego zabawa, stoiska, jedzenie – oby tylko dopisała pogoda!

W tym roku wyścigi rozpoczną się w sobotni poranek, o 10.30, natomiast trofea i medale zostaną wręczone zwycięzcom o 16.20.

A do tego występy taneczne oraz przelot samolotów RAF o 13.35 i 15.50 (podane godziny są orientacyjne).

Poniżej fotorelacje z ubiegłych edycji Festiwalu:

http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1753:dragon&catid=18:info&Itemid=319

http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1076:dragon-boat-festival-fotorelacja&catid=18:info&Itemid=319

 

ROLLS-ROYCE AT ROCKINGHAM CASTLE

Klub miłośników samochodów Rolls-Royce organizuje swój zlot w ten weekend w przepięknej scenerii Rockingham Castle (Rockingham, Market Harborough, Leicestershire, LE16 8TH). To wydarzenie przyciągnie właścicieli ponad tysiąca aut tej marki (a także samochodów typu Bentley, wyprodukowanych po 1933 roku) ze wszystkich stron świata. Więcej informacji na stronie: www.rrec.org.uk. Zapraszamy w sobotę i niedzielę od 9.00 do 17.00. Bilet na wydarzenie nie upoważnia co prawda do zwiedzenia zamku i ogrodów, ale za to osobną wejściówkę będzie można zakupić za £5 w niedzielę.

 

YOGA DLA DZIECI

W sobotę, w bibliotece Orton, odbędą się pokazowe sesje yogi dla bobasów, w wieku od 3 do 12 miesięcy. Lekcje, pod okiem profesjonalnego i wykwalifikowanego nauczyciela, potrwają 30 minut. Ich koszt to £1 za dziecko. Sesje rozpoczynają się o 11.00, 12.00 i 13.00. Ilość miejsc jest ograniczona, więc należy je rezerwować w bibliotece lub pod numerem telefonu 01733 864296.

 

FESTIVAL ON THE GREEN

Wydarzenie: siódma edycja Festival on the Green, miejsce: Botolph Green w Peterborough, w programie: bezpłatne atrakcje i pokazy dla dzieci i rodzin, muzyka, smaczne jedzenie i stoiska. Zapraszamy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to “Poznaj swojego sąsiada”.

W skład festiwalowych atrakcji wejdzie m.in. wystawa psów, sobotnia dyskoteka, ogródek piwny, duży wybór jedzenia i przekąsek, gry i zabawy dla dzieci, sprawdzenie swoich umiejętności w wioślarstwie oraz jeździe rowerowej.

Pełen program atrakcji jest dostępny na stronie http://www.botolphgreen.net/program.html

 

WESOŁY DZIEŃ DZIECKA

W tą sobotę zapraszamy także na Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall:
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2085:wesoy-dzie-dziecka-w-laxton-hall&catid=18:info&Itemid=319

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC