1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BILETY NA PARANIENORMALNYCH

paranienormalni_cambridgeBilety na występ kabaretu Paranienormalni w Cambridge rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Z całej puli zostało już mniej niż sto wejściówek. Jeśli zatem chcecie zobaczyć kabaretowy popis, to namawiamy do rezerwacji miejsc już teraz. Najnowszy program Paranienormalnych  to perfekcyjne parodie, zaskakujące postacie i nowe problemy doskonale znanych już bohaterów. Żarty się skończyły, koniec śmiechów i chichów. Czas być poważnym. Naprawdę. Nawet Mariolka będzie poważna! Wraz z ekipą postanawia porzucić wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego… teatru.

Etiudy zamiast skeczy. Utwory pełne głębokiego przekazu zamiast lekkich i łatwych piosenek.

Mariolka już nie będzie się brechtać tylko przyjmie na siebie ciężar greckich tragedii i zmierzy się z rolą Antygony.

Zanim jednak to nastąpi, przypomnijmy sobie, dlaczego tak bardzo kochamy Mariolkę…

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Cambridge 12 września, o godzinie 20.00 w Wolfson Theatre Churchill College, Storey's Way, CB30DS. Cena biletu to £20 – wejściówki są dostępne u organizatora (Tomasz, 07872922217).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC