1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NOWE ZNAKI INFORMACYJNE W CENTRUM

znaki_informacyjne_peterboroughWładze Peterborough postanowiły zmienić centrum miasta. Staje się ono nie tylko piękniejsze, lecz również lepiej oznaczone. Wszystko za sprawą trzynastu nowych tablic informacyjnych, na których zaprezentowano czas dojścia do ważnych punktów w mieście i zapisano najciekawsze fakty historyczne o danej lokalizacji. Znaki zostaną umieszczone m.in. na Cowgate i Bridge Street – dzięki nim ułatwieniu ulegnie poruszanie się po centrum miasta.

A to nie koniec dodatków do krajobrazu centrum Peterborough. Miasto zainstaluje kilkadziesiąt pomniejszych drogowskazów, które podpowiedzą, jak trafić m.in. na dworzec autobusowy czy biblioteki głównej oraz wymieni mapy miejskie, prezentowane na okazałych tablicach.

Wprowadzenie w centrum nowych znaków informacyjnych stało się możliwe dzięki dofinansowaniu w wysokości £225,000, które miasto otrzymało do Departamentu Transportu.

Odsłonięcie pierwszej tablicy przez przewodniczącego Rady Miasta Marco Cereste, odbyło się dzisiaj (17 czerwca). Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, reszta tablic zostanie zainstalowana do końca tygodnia.

 

znaki_informacyjne_peterborough

Fot.: Peterborough City Council

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC