1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ROWERY DO ROZDANIA

rowery_peterboroughJeśli marzy się Wam jazda rowerem, ale finanse nie pozwalają na zakup własnych dwóch kółek – to poniższa informacja może stanowić rozwiązanie problemu. Inicjatywa Peterborough Refurbished Bicycle Scheme przywraca do życia używane już rowery, aby potem oddać je w ręce osób i rodzin o niskich dochodach. I to zupełnie za darmo!

Program jest otwarty zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci oraz dofinansowany przez Departament Transportu. Oprócz pojazdu, aplikanci otrzymają także szkolenie oraz pomocne przy jeździe rowerem akcesoria, np. kask i mapę rowerową Peterborough.

Z inicjatywy mogą skorzystać:
- gospodarstwa domowe, których roczny dochód wynosi mniej niż £20,000,
- osoby indywidualne, zarabiające poniżej £12,000 oraz
- bezrobotni, którzy aktywnie poszukują pracy

Jeśli uważacie, że kwalifikujecie się do programu, to kolejnym krokiem będzie wypełnienie aplikacji, dostępnej na tej stronie internetowej: http://www.vivacity-peterborough.com/sport-and-leisure/refurbished-bicycle-scheme/.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC