1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

POLONIA ZJEDNOCZONA DLA MAGDY

polonia_zjednoczona_peterboroughRodzinny piknik oraz hip-hop jamm to dwie charytatywne imprezy, które odbędą się w nadchodzącą sobotę, 29 czerwca. Są one dedykowane Magdzie, mieszkance Peterborough, która ma chore płuca i która potrzebuje pomocy. Zapraszamy wszystkich do wzięcia w nich udziału – wszystkie szczegóły prezentujemy poniżej.

Osobę i historię Magdy poznacie dzięki blogowi http://threestepsaway.blog.pl, którego jest autorką. Oto, co pisze o swojej chorobie: „Mam dwie dziury w płucach, obu, wielkości męskiej pięści. Dlatego niezbędny jest mi tlen do oddychania, gdyż wiele tych płuc nie zostało… mój organizm ciągle walczy i walczył będzie mniej więcej rok, by dać lekarzom obraz tego, co dzieje się w środku. Dziury te nigdy nie zarosną, ale mój organizm może nauczyć się z nimi żyć. Jeśli będę w 80% sprawna, jak byłam przed chorobą – nie będę miała przeszczepu płuc. Tlen jednak będę musiała mieć zawsze pod ręką. Nigdy nie wiadomo kiedy zabraknie mi oddechu. Muszę pamiętać o tym, że praktycznie nie mam płuc. Z tą chorobą da się żyć, choć jest ciężko momentami, bo nie mogę tak po prostu wstać i sobie pójść do sklepu, jak mam ochotę.”

Sobotnie, charytatywne wydarzenie zacznie się w południe od pikniku, gdzie oprócz kosztowania smakołyków i słodkości, zobaczymy także pokaz magika czy występy DJ’ów.

 

29 czerwca picnic

 

Od godziny 16.30 pałeczkę przejmie natomiast Taste of the Underground ze swoim koncertem „Hip Hop Charity Jamm 4 Magda''. Na imprezie będzie można posłuchać lokalnych wykonawców muzyki Rap, jak również coś z szybszych klimatów D’n’B. Przewidziane jest małe show beatbox’owe, a także opcja otwartych mikrofonów. Cena biletu to £4.

 

hip hop charity jamm 4 magda plakat-page-0

 

Akcję charytatywną wspierają: Lyca Mobile, Gazeta Polonijna, Rap W UK, Peterboroughpl.com, East Models, Trybuna Emigranta, Poloniapeterborough.com, Studio Fitt, Vegas Hair Designers, Biuro Doradcze Hercules, Oliver Photography, Teraz My Accounts, Seven Eleven, Eunice Bakery, Nastroje, Iwona Catering, Vanilla Cakes, PSS Peterborough i Mobile Zone.

 

Zapraszamy do Klubu Polskiego, 63 Church Street, Stanground, Peterborough, PE2 8HF.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC