1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PARAFIADA 2013

parafiaCzwarta edycja Parafiady odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 12:00, na boisku przed kościołem. Parafiada to wydarzenie organizowane przez parafię pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela w Peterborough, które łączy ze sobą przebywanie na świeżym powietrzu, sport oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. A czego możemy spodziewać się po tegorocznym programie?

Już od godziny 11:30 na placu przed kościołem serwowane będą ciasta oraz zimne i gorące napoje. O 12:15 na boisku zabrzmią piosenki w wykonaniu najmłodszych, a o 12:30 rozpoczną się zabawy sportowe dla dzieci. O godzinie 14:00 gwizdek sędziowski zapoczątkuje rozgrywki piłkarskie dla chłopców z grupy wiekowej 8-13 lat, a o godzinie 15:15 na  boisko wbiegną dorośli reprezentanci parafii Peterborough i gości z Dunstable. Podczas trwania Parafiady zapraszamy na grilla, bigos kapłana, ciasto, napoje, malowanie twarzy, jazdę na kucykach, loterię, gry i zabawy z nagrodami oraz inne atrakcje.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC