1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

READY TO SWITCH DLA FIRM

ready for switch for businessesCzy pamiętacie program „Ready to Switch”, inicjatywę urzędu miasta, która pozwoliła mieszkańcom Peterborough zaoszczędzić na rachunkach za prąd i gaz? Teraz przyszedł czas na małe i średnie przedsiębiorstwa, działające na terenie Peterborough. Jeśli jesteście właścicielami takich firm, to koniecznie przeczytajcie o tym, jak zmniejszyć rachunki biznesowe dzięki Ready to Switch for Businesses.

Obok naszego urzędu, w programie biorą udział także: Blackpool Council, Hull City Council, Luton Borough Council, Northumberland County Council, South Holland District Council oraz Wiltshire Council. Dzięki połączonym siłom urzędów i liczbie firm, które przyłączą się do programu – uda się wynegocjować lepsze, a przede wszystkim tańsze, stawki za media dla biznesów.

Szacuje się, że cztery na pięć przedsiębiorstw w UK płaci za prąd i gaz o 35% więcej niż potrzeba. Dzieje się tak dlatego, że właściciela firm są zazwyczaj zbyt zajęci, aby poszukać odpowiedniego dla siebie dostawcy. Sprawy nie ułatwia też fakt, że taryfy na dostawę tych właśnie mediów nie są tak łatwo dostępne jak w przypadku taryf dla gospodarstw domowych.

Kolejne szacunki pokazują, że program Ready to Switch for Businesses jest szansą dla około pięciu tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw w Peterborough na zaoszczędzenie na prądzie i gazie oraz na uzyskanie cennych wskazówek, jak uniknąć niektórych pułapek, czekających ze strony dostawców.

Uczestnictwo w programie jest proste i bezpłatne. Wystarczy, że zainteresowani przedsiębiorcy zadzwonią pod numer 0800 038 0548 lub odwiedzą stronę www.readytoswitch.co.uk, gdzie można wypełnić formularz i na tej podstawie otrzymać telefon zwrotny od eksperta. Doradcy, podczas rozmów telefonicznych, wyjaśnią wszystkie szczegóły, na podstawie nazwy obecnego dostawcy, taryfy oraz zużycia energii. To wszystkie informacje, które będą potrzebne do rejestracji. Warto przy tym zapamiętać, że kiedy już przedsiębiorcy otrzymają na sam koniec propozycję przejścia do nowego dostawcy, to mogą ją przyjąć lub też odrzucić. Uczestnictwo w programie nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań.

Do programu Ready to Switch można zgłaszać się do 16 października 2013.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC