1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 13 – 14 LIPCA

5Muzyka rozbrzmiewać będzie w różnych wydaniach i na różne sposoby podczas nadchodzącego weekendu. Przed nami muzyczna feta w postaci Willow Festival oraz muzyczne powitanie lata w Klubie Polskim. Będzie nawet Polska Biba, a my podpowiemy, co kryje się pod tą zachęcającą nazwą. Ten weekend to także atrakcje dla rodzin, które na pewno nie będą się nudzić. Życzymy dużo słońca i udanego weekendowego wypoczynku!

 

THE WILLOW FESTIVAL

Doczekaliśmy się! Największe święto muzyczne powraca do Peterborough. The Willow Festival jest bezpłatnym dla odwiedzających festiwalem muzycznym, z muzyką wykonywaną na żywo, który w zeszłym roku przyciągnął ponad 50-tysięczną publiczność.
W tym roku czekają nas występy 123 grup muzycznych oraz artystów solo. O formacjach, które pojawią się na scenach przeczytacie tutaj: http://thewillowfestival.org.uk/whats-on/. Bacznie wypatrujcie polskich akcentów!
Szczególnie polecamy występ grupy Echoes of Floyds, gdzie na gitarze gra Marcin Piątkowski, który będzie miał miejsce w niedzielę, o godzinie 19.00, na scenie Radia Cambridgeshire.
Festiwal zaczyna się już w piątek, od godziny 16.00. Muzykowanie potrwa do 23.00 każdego dnia. W sobotę i niedzielę start od godziny 11.00.
Festiwal zaoferuje także atrakcje dla dzieci i rodzinną zabawę, strefę sztuki i rękodzieła czy stoiska (m.in. te serwujące jedzenie).
Zapraszamy na Embankment (Peterborough Embankment, Embankment Road, Peterborough PE1 1EF).

1
Fot.: eastmodels.co.uk

 

LATAWIEC 2013

A to nie koniec muzycznych atrakcji. Jeśli powitanie lata, to tylko z zespołem Antidotum, tylko w Klubie Polskim i już w sobotę wieczorem. Zapraszamy na koncert Latawiec 2013 czyli huczne powitanie lata o godzinie 20.00 w klubie przy Stanground. Antidotum zagra absolutnie na żywo. Tam po prostu trzeba być. Dlaczego? Podpowiemy tylko, że najnowsze, nieoczywiste propozycje  muzyczne grupy wprawią wszystkich w osłupienie! Jeśli, znając brytyjską aurę, lato trzeba będzie bardziej zaklinać aniżeli witać – to słońce na pewno zaświeci na dźwięk rockowych aranżacji przebojów Rihanny czy Kate Perry oraz utworu Gangnam Style. Nie zabraknie także stałego repertuaru Antidotum. Bilety w cenie £5 będą sprzedawane przed wejściem do klubu. Więcej informacji i aktualności znajdziecie na stronie www.antidotumband.com. Zapraszamy do potwierdzenia swojej obecności na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/120534478116743.

latawiec


POLSKA BIBA

Przyznacie, że nazwa imprezy jest świetna. I aby przekonać się, co się za nią kryje, warto pojechać nawet do Bedford. Oto, co mówią organizatorzy: „Polska Biba w Bedford czyli kolejna próba zrzeszenia naszego społeczeństwa w przyjemnej atmosferze, bujających rytmach i kulturalnej zabawie. Kowal MC zaprasza do The Ship, 102 Bromham Road w Bedford (tam, gdzie Marek serwuje pyszne golonki). W sobotę, 13 lipca, będziemy mogli pobawić się przy starych, poczciwych rytmach, które na pewno wyłonią niejedną łezkę w oku. Róże Europy, Dżem, Bajm zmiksowane z nowymi kawałkami teraźniejszej sceny muzycznej na pewno trafią w gusta każdego. Jesteście gotowi? Wjazd za zupełną darmochę! Widzimy się!”

polska biba

 

VINTAGE BUS RALLY

Sacrewell Farm daje w niedzielę możliwość zobaczenia pojazdów vintage i przejechania się zabytkowym autobusem, który zawiezie chętnych z farmy do Nene Valley Railway Station. Będzie można nawet bezpłatnie dojechać do gospodarstwa z Peterborough – z i do Queensgate Bus Station co godzinę kursować będzie specjalny autobus. Wstęp na zlot autokarów wynosi £5. Jeśli zdecydujecie się potem zwiedzić samą farmę, wtedy od biletu wstępu zostanie odliczony bilet z Vintage Bus Rally. Na farmie natomiast przejażdżki traktorem i spotkania ze zwierzętami, które zamieszkują gospodarstwo.

Farma zaprasza w godzinach 10.00 – 16.00. Adres: Sacrewell Farm, Thornhaugh, Peterborough, PE8 6HJ.

sacrewell bus rally

Fot.:www.sacrewell.org.uk

 

THE VOYAGER ACADEMY SUMMER FETE

Rozrywka dla dzieci i rodzin gwarantowana. The Voyager Academy zaprasza w sobotę, a w atrakcjach gwarantuje wyprzedaż car boot, stoiska z jedzeniem czy dmuchany zamek. Wszystko w godzinach 12.00 – 15.00.

summer-fete

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC