1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

TARGI PRACY PRZY EMBANKMENT

peterborough123Wyjątkowe targi pracy odbędą się w Peterborough już w czwartek, 18 lipca. Nic dziwnego, że organizatorzy określają je mianem „The World’s Most Exciting Career Fair”. Osoby w wieku 15 - 19 lat, poszukujące zatrudnienia lub praktyk zawodowych, otrzymają na nich nie tylko porady od profesjonalistów, ale także posłuchają muzyki w wykonaniu Burning Codes, Chozen, Shwain czy Poni! I być może nawiążą kontakt z przyszłymi pracodawcami.

Czwartkowe targi będą miały miejsce przy Peterborough Embankment, w godzinach  9.30 – 15.30. To wydarzenie bezpłatne.

Wśród ponad setki uczestniczących pracodawców odnajdziemy takie nazwy, jak Ringway, News International, Atkins, Royal Sun Alliance czy Marriott Hotel. Nie zabraknie również stoisk organizacji oferujących praktyki zawodowe, szkół i uniwersytetów.

Będą porady związane z CV oraz rozmowami kwalifikacyjnymi, możliwość zgłoszenia swojego pomysłu na biznes do rywalizacji w stylu Dragons’ Den i wiele innych atrakcji. A do tego muzyka, rozrywka i dobre jedzenie – wszystko w pięknej scenerii Embankment.

 

career-fair

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC