1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PORADY O KUPNIE DOMU

burgfield place peterboroughFirma Linden Homes zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem swojego pierwszego domu do skorzystania ze specjalnej poradni, otwartej dla zainteresowanych tylko w dniu 25 lipca. Bezpłatnych porad udzielać będą specjaliści z dziedziny prawa, finansów i kredytów – podpowiedzą oni, co i jak trzeba zrobić, aby móc nabyć dom w nowym budownictwie Burghfield Place przy Gunthorpe.

Specjaliści wytłumaczą zasady działania popularnego programu rządowego Help to Buy, który pozwala na zakup domu w nowym budownictwie przy tak małym depozycie, jak 5% wartości domu i zabezpieczeniu 75% kredytu w banku.

O tym, jak z zewnątrz i w środku wygląda przykładowy dom na osiedlach, zwiedzający przekonają się sami – zostaną bowiem zaproszeni do budynku pokazowego.

Jedno z osiedli, White Willows, składa się z 36 domów, które posiadają od dwóch do czterech sypialni – w tym z wolnostojących domów z 3 sypialniami, które są niezwykle popularne wśród kupców.

Budownictwo jest położone blisko drogi A15 w niedalekiej odległości od Gunthorpe i Werrington.

Poradnia czynna będzie w godzinach 17.00 – 19.00, w dniu 25 lipca – Linden Homes zaprasza do budynku, gdzie mieści się oddział marketingowy firmy, przy Manor Drive, PE4 7AS (dojazd jest dobrze oznaczony, należy kierować się na marketing suite).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC