1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

MAŁPA W PETERBOROUGH

malpaKolejny interesujący koncert hiphopowy, zorganizowany dzięki sponsorskiemu wsparciu Ferpay oraz organizacyjnemu zaangażowaniu portalu Ferfun.co.uk i Scurshop odbędzie się tym razem aż w dwóch brytyjskich miastach – 16. sierpnia w Peterborough oraz 17. w Birmingham wystąpi młody i niezwykle zdolny raper z Torunia Małpa, którego debiutancki album osiągnął status Złotej Płyty. Łukasza “Małpę” Małkiewicza wspierać będą polscy hiphopowi artyści z UK: grupa Beeste Mafia, Napad, Cyklon oraz kontrowersyjny KoZa.

Organizatorzy zapewniają również afterparty: czekają na Was tłuste bity z DJ Furmanem.

Pierwszy koncert Małpy w UK odbędzie się w Peterborough w klubie Ghost Club Lounge. Impreza rozpoczyna się o godz. 21.00.

Kolejny zaplanowany koncert będzie miał miejsce w 17 sierpnia w Birmingham w The Institute. Wejście od godziny 22.00.

Bilety są dostępne na stronie www.ferfun.co.uk, choć oczywiście organizatorzy będą prowadzić sprzedaż wejściówek również przed imprezą. Jeśli jednak wolicie mieć pewność, że uda Wam się wejść na koncert to rezerwujcie online już teraz miejscówki dla swoje ekipy na stronie Ferfuna.

Wystąpią: Małpa
Rozgrzewać publiczność będą: KoZa, Beeste Mafia, Napad oraz Cyklon.
Po wszystkim afterek wraz z DJ Furmanem.

16.08.2013 godz. 21.00 Ghost Club Lounge
29 New Road
Peterborough
Cambridgeshire
PE1 1TT

Bilety w przedsprzedaży do nabycia na https://ferpay.com/ferfun/malpa/ za £12 lub przed
koncertem po £15

17.08.2013 godz.22.00 The Institute
78 Digbeth High Street
Birmingham
B5 6DY

Bilety w przedsprzedaży do nabycia za £12 na:
Ticketmaster – http://www.ticketmaster.co.uk/Malpatickets/artist/5105740
See Tickets – http://www.seetickets.com/event/malpa/thetempletheinstitute/725365
Ticket Factory – https://www.theticketfactory.com/default/online/seatSelect.asp
TicketSellers – https://www.theticketsellers.co.uk/buy_tickets/events/?id=10027573

lub przed koncertem po £15

 

Kilka słów o występujących artystach:

Główny wykonawca - Łukasz „Małpa” Małkiewicz

„Rap jest dla mnie tylko muzyką, tylko drgającymi cząsteczkami powietrza uderzającymi o twój bębenek. Hip-hop natomiast czymś więcej, tym jak żyjesz, jak mówisz, jak myślisz, jest zajawką. Powiedziałem to już kiedyś i powtórzę jeszcze raz, dla mnie hip-hop jako muzyka zawsze jest rapem, rap natomiast nie zawsze jest hip-hopem”. Tych kilka zdań wypowiedzianych w jednym z wywiadów chyba najlepiej odzwierciedla postawę i charakter artysty hip-hopowego z Torunia, wielbiciela swojego miasta i gatunku, który uprawia oraz członka i założyciela znanej toruńskiej formacji Proximite. Autor jednego z lepszych krążków hip-hopowych ostatnich lat,  Łukasz „Małpa” Małkiewicz. Jego pierwszy i jedyny jak do tej pory album „Kilka numerów o czymś” wydany w 2009 sprzedał się w ponad 15 tys. Egzemplarzy, zyskując tym samym status „złotej płyty”, nie licząc około tysiąca rozprowadzonego w podziemnym obiegu. Od tamtej pory ściśle współpracuje ze znaną wytwórnią muzyki hip-hopowej Asfalt Records (m.in. wydawca płyt O.S.T.R i wielu innych znanych polskich raperów). Swoją jedyną płytę udostępnia również za darmo pozwalając swoim fanom pobierać ją legalnie z Internetu. Jego grono fanów wciąż się powiększa (ok. 191 tys. lajków na jego fanpage'u) dzięki koncertom, które niestrudzenie daje od ponad 3 lat i nic nie wskazuje na to, by jego popularność miała osłabnąć. Wkrótce zagra również dla polskiej publiczności w Wielkiej Brytanii w Peterborough i Birmingham.

KoZa

Tomasz Kozieja pochodzący z Głuchołaz. W muzyce siedzi od dziecka, już jako nastolatek aktywie udzielał się na scenie hip hop będąc zarówno muzykiem, jak i producentem. Na co dzień współpracuje z ludźmi, którzy podobnie jak on, nie widzą świata poza muzyką. O Kozie zaczęto mówić już po pierwszych występach na hiphopowych scenach w UK, gdzie dał się zapamiętać jako raper, który bezpardonowo wyrażał swoją opinię narażając się na krytykę wielu osób. Mocny język, soczyste bity i dosadna mieszanka rymów to z pewnością wizytówka jego twórczości. W swoich tekstach najczęściej komentuje życie na emigracji, które często ma kontekst polityczny, a także relacje damsko-męskie, jak i osobiste przeżycia.

Beeste Mafia

To grupa twórców i fanów dobrego hiphopu. Do tej pory odbyli kilkanaście koncertów w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. Występowali m.in. przed takimi gwiazdami polskiego rapu, jak donGURALesko, WSRH czy Paluch. Poza koncertami aktywnie uczestniczą i tworzą takie imprezy jak „Polski Rap Na Emigracji”, odbywające głównie się w Coventry. Ekipa Beeste, jest także odpowiedzialna za stworzenie dirty13tv, kanału YouTube z pierwszymi polskimi „One Shotami” w UK.

NAPAD

Ekipa z Płocka, w skład której wchodzą producent Predoux oraz MC's: Mazet, Gzyms i Ait. Rapują od blisko 13 lat, realizując swoje projekty m.in. w wytwórni Palma Recordz. Koncertowali jeszcze jako “małolaty” i już wtedy wydali kilka płyt w obiegu podziemnym. Wszyscy od 7 lat w Wielkiej Brytanii. Każdy z członków formacji udzielał się przy różnych projektach lecz dopiero od 2012 wrócili do korzeni i tworzą w starym składzie nowy projekt N.A.P.A.D. Niewygodny Rap. Możecie zobaczyć ich na kanale You Tube NAPADTV. Wideo dla nich kręci ESPE.

CYKLON

Reprezentant B.R.U.K RWC - znany także ze współpracy z takimi ekipami jak WWO,PALUCH, ZIPERA, MOLESTA EWENEMENT, W ZMOWIE ZPTU. Cyklon Rwc swoją przygodę z rapem zaczął w 1999 roku wydając pierwszą epkę (NA CODZIEŃ). Pochodzi z południa Polski, a dokładniej : Tychy na Śląsku. Ma na swoim koncie parę mixtapów, składanej plus solo: BRUDNE POŁUDNIE. Większość z tych rzeczy możecie sprawdzić na BRUK TV. Cyklon Rwc tym razem zapowiada kontynuacje mixtepu Terytorium TERYTORIUM 2 RESIDENT. Znajdziemy tam solidne numery o tematyce ulicznej, jak w pierwszej części. Są one oparte o przeżycia i doświadczenia rapera, który obecnie mieszka na emigracji i porusza także te kwestie. Na Streetapie T2R znajdzie się około dwudziestu numerów pod blendy amerykańskie i francuskie. Premiera mixteapu – początek sierpnia. Wszelkie info na ten temat znajdziecie na kanale yotube Bruk tv, Facebook CYKLON RWC oraz TWITTER CYKLON B.R.U.K RWC.

 

plakat koncertu malpy

Materiały promocyjne organizatora

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC