1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 20 – 21 LIPCA

levityPrzed nami nie tylko kolejny letni i, miejmy nadzieję, że słoneczny weekend – przed nami przede wszystkim dni zabawy, rozrywki i świętowania w ramach plenerowych wydarzeń w Peterborough. Jedno z nich to przedsięwzięcie na dużą skalę, na którym pojawią się gwiazdy i dużo śmiechu. Drugie to impreza lokalna, z bogatą historią i mnóstwem atrakcji do zaoferowania. Które wydarzenie wybierzecie? Udanego weekendu!

LEVITY FESTIVAL

Nasze miasto stanie się w ten weekend gospodarzem Levity Festival – jednej z największych tego typu imprez w Europie, która skupia głównie komików i osoby związane z rozrywką, ale też muzyków i artystów. Festiwal zrealizowany zostanie z wielkim rozmachem w scenerii Embankment.

Festiwal potrwa 3 dni, od piątku do niedzieli i dostarczy gościom rozrywki w postaci ponad 100 występów komediowych, na siedmiu scenach festiwalowych, na których pojawią się takie gwiazdy, jak Pub Landlord Al Murray, Lee Nelson, Richard Herring, Chris Ramsey, David O’Doherty, Ed Gamble, Phil Cool, Naz Osmanoglu, Stephen K Amos czy Ed Petrie.

Podczas Festiwalu zobaczymy także pokazy cyrkowe i występy magików. Będzie dużo muzyki oraz rozrywka dla dzieci. Nie zabraknie też strefy z jedzeniem i jarmarku. Dobrą wiadomością dla rodziców jest to, że na miejscu działać będzie specjalne przedszkole – możecie zostawić tam swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanych, profesjonalnych opiekunów.

Pośród wielu znakomitych nazwisk uczestników festiwalu, naszą uwagę zwróciło szczególnie jedno: Ugly Mugly. Tak jest! Oficjalnie wybrany Najbrzydszym Psem Wielkiej Brytanii oraz Najbrzydszym Psem Świata 2012, 9-letni grzywacz chiński, będzie czekał na gości festiwalowych, szczególnie tych najmłodszych w strefie dla dzieci. Poniżej zdjęcie sławnego czworonoga – oglądacie je na własną odpowiedzialność!

Informacje o biletach znajdziecie tutaj: http://levityfestival.co.uk/tickets.php – można je także nabyć w Visitors Destination Centre przy Bridge Street. Impreza startuje już dziś, od 16.00, w sobotę i niedzielę wstęp od 11.00.

ugly mugly

 

BRETTON FESTIVAL

Dla tych z Was, którzy wolą bardziej kameralne i lokalne festiwale, polecamy Bretton Festival, który w tym roku odbywa się już po raz 41. Miejscem imprezy jest Bretton Park. W zeszłym roku festiwal został odwołany z powodu niesprzyjającej pogody – mamy nadzieję, że w tą sobotę, 20 lipca, aura nie pokrzyżuje planów organizatorów. Bretton Festival to święto przede wszystkim rodzinne. Stąd też atrakcje rodzinne, stoiska, wesołe miasteczko czy wyprzedaż car boot. Festiwal jest wydarzeniem bezpłatnym.

 

bretton festival 2013

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC