1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

RECRUIT 2013

twip_logoKolejne targi pracy czekają nas w sierpniu w Peterborough. Tym razem mowa o Recruit 2013, które jest wydarzeniem organizowanym przez TWIP Tackling Worklessness in Peterborough. Organizatorzy podają, że to największe targi pracy w mieście, na których zaprezentuje się ponad 30 pracodawców. Niektórzy z nich przeprowadzą rekrutację na miejscu, zatem osoby poszukujące zatrudnienia powinny przyjść przygotowane na rozmowę kwalifikacyjną!

Jeśli szukacie pracy w takich sektorach, jak: handel, opieka społeczna, obsługa klienta czy praca w fabryce/magazynie, to targi są miejscem, gdzie na pewno warto się znaleźć. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą swojego CV w kilku kopiach. Przyda się podczas rozmów z pracodawcami oraz z ekspertami, którzy podpowiedzą, co ewentualnie można byłoby zmienić w dokumencie.

Targi odbędą się 22 sierpnia, w godzinach 10.00 – 15.00, w centrum konferencyjnym The Bull Hotel przy Westgate w Peterborough.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.twipeterborough.co.uk.

 

job_fair

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC