1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

WIĘCEJ MIEJSC W FULBRIDGE ACADEMY

fulbridgeDodatkowych 210 miejsc dla uczniów zostanie utworzonych w Fulbridge Academy w Peterborough. To rezultat pozytywnego rozpatrzenia wniosku urzędu miasta o dofinansowanie rządowe. Placówka znajdująca się przy Keeton Road staje się tym samym jedną z 378 nagrodzonych w całym kraju, w ramach programu Targeted Basic Need Programme.

Powyższy program jest realizowany od marca tego roku i ma za zadanie pomagać finansowo tym szkołom, którym potrzebne jest zapewnienie nowych miejsc dla uczniów. Lokalne władze zostały poproszone o wnioskowanie o dofinansowanie dla zupełnie nowych szkół lub rozbudowę tych już istniejących, które w raporcie Ofsted mają ocenę wyróżniającą się lub dobrą. W tej turze, dofinansowanie programu zapewni dodatkowe miejsca dla uczniów w 45 nowych i w 333 funkcjonujących szkołach.

Fulbridge Academy uzyskała notę „outstanding” w raporcie Ofsted z marca 2012 roku.

Szkoła, dzięki dofinansowaniu, planuje m.in. zbudować nowe pomieszczenia dla klas 5 i 6. Całość projektu; budowy i modyfikacji będzie musiała jeszcze uzyskać zgodę urzędu miasta.

Szacuje się, że w okresie 2007 -2015 zostało i zostanie jeszcze utworzonych w sumie 8 tysięcy dodatkowych miejsc dla uczniów w szkołach na terenie Peterborough, które w chwili obecnej plasuje się na szóstym miejscu w kraju pod względem liczby urodzeń. Tylko w tym roku miasto zainwestuje 42 miliony funtów w rozbudowę szkół oraz budowę nowych placówek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC