1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

QUEENSGATE OTWARTE DŁUŻEJ

queensgate peterboroughCentrum handlowe Queensgate w Peterborough jest od początku sierpnia otwarte dłużej w czwartki i piątki. Zakupoholicy mogą udać się do centrum i robić tam zakupy na dobry początek weekendu aż do godziny 20.00. Dodatkowo, centrum oferuje bezpłatny parking po godzinie 17.30. Wszystkie punkty handlowe w centrum są już otwarte na koniec tygodnia dłużej, oprócz sklepu John Lewis, który swoje godziny otwarcia dostosuje po 4 października.

Powyższa decyzja kierownictwa centrum to próba dostosowania się do wymogów klientów Queensgate. To między innymi ze względu na niesłabnącą popularność sklepu Primark, odwiedzanego nawet przez przyjeżdzających z daleka gości, centrum postanowiło wydłużyć godziny otwarcia, aby klienci mogli wybrać się na zakupy po pracy.

Więcej informacji o Queensgate znajdziecie na stronie internetowej:
www.queensgate-shopping.co.uk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC