1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ŚWIĘTOWANIE NA COWGATE

ribbon cuttingŚwiętowanie z okazji zakończenia prac modernizacyjnych na jednej z najstarszych ulic w Peterborough – Cowgate – rozpocznie się już w piątek, 9 sierpnia, o godzinie 14.30. Wtedy to nastąpi oficjalne otwarcie ulicy i symboliczne przecięcie wstęgi. W sobotę natomiast świętowanie przybierze mniej oficjalną formę: na ulicy odbędzie się impreza uliczna a sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne oraz biznesy, które mają swoje siedziby przy Cowgate, zaoferują chętnym atrakcyjne rabaty i zniżki, które opisujemy poniżej.

 

Realizacja projektu „odmłodzenia” Cowgate trwała 12 miesięcy - ulica zyskała m.in. poszerzone chodniki oraz nowe oświetlenie. Prace modernizacyjne wykonała firma Ringway, która jest również sponsorem sobotniej imprezy ulicznej na Cowgate i King Street. Wśród sobotnich atrakcji znajdzie się m.in. przyjęcie z grillem, którego gospodarzem będzie Bailey’s Sandwich Bar czy rozrywka w wykonaniu zespołów jazzowych Freddie and Friends oraz Jazzbeans.  

Do świętowania przyłączą się firmy działające przy Cowgate. Sobota będzie tym dniem, w którym zaoferują one między innymi takie rabaty cenowe:

 

TANNING SHOP, 5 Cowgate – Jedna bezpłatna sesja dla każdego nowego klienta i tylko w dniu 10 sierpnia

PIZZA HOUSE, 3 Cowgate – Kawałek pizzy w zamian za datek na cele charytatywne

COLEMANS, 12 Cowgate- 20% rabatu na produkty sprzedawane w sklepie. Bezpłatne malowanie twarzy dla dzieci do 10 roku życia.

DRAPERS ARMS. 29-31 Cowgate- Bezpłatna filtrowana kawa, degustacje piwa ale oraz jedzenia.

LEEDS BUILDING SOCIETY, 2 Queen Street - w dniach 9-11 sierpnia bank podaruje £5 dla obecnych i nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć konto bankowe oraz zwrot kwoty w wysokości £100 za każde zapytanie o kredyt hipoteczny, które zakończy się kupnem domu.

JOHN LIONEL, Hair Design, 4 Queen Street- 20% zniżki na strzyżenie z modelowaniem

DESIGNER LEATHERS, 8 Queen Street- 20% zniżki na asortyment

THE EYE CENTRE, 4 Cowgate- zniżki na zakup okularów, w tym przeciwsłonecznych. Bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów. Oferta ważna do 15 sierpnia.

SUBWAY, 8 Cowgate- Przy zakupie kanapki i napoju, druga kanapka gratis.

BAILEYS SANDWICH BAR, 16 Cowgate- Darmowy gorący lub zimny napój do zakupionej kanapki lub bagietki.

ANTONY JAMES HAIR DESIGN, 40 Cowgate- 20% żniżki na wszystkie zabiegi i usługi w dniach 9 i 10 sierpnia. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC