1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 17 - 18 SIERPNIA

peppa_pig_peterboroughZ większości atrakcji weekendowych, które przedstawiamy w naszym przeglądzie, powinny być zadowolone dzieci. I bardzo dobrze, bo w końcu są wakacje i dzieciom jak najbardziej należy się teraz dużo od życia. Mamy nadzieję, że dorośli również dołączą do dzieci i spędzą nadchodzące dwa dni w spontaniczny sposób. Życzymy Wam wszystkim udanego oraz słonecznego weekendu.

PEPPA PIG W CENTRUM HANDLOWYM

Wcześniej Scooby-Doo, a w tą sobotę Peppa Pig, przybywa do Brotherhood Shopping Centre (Lincoln Road, PE4 6ZR) wraz ze swoim małym Braciszkiem o imieniu George. Dzieci będą mogły zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w godzinach 11.00 – 16.00 (z przerwami).

 

peppa_pig_peterborough

 

DR BIKE

Najwyższy czas, aby Wasze rowery przeszły swój MOT. Sustrans we współpracy z Travel Choice i Peterborough Environment City zapraszają na bezpłatny przegląd rowerowy, podczas którego specjaliści naprawią ewentualne drobne usterki i podpowiedzą, czy rowery powinny udać się na wycieczkę do mechanika.  Przegląd odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia, w Village Centre, Church Street, PE4 6Q, Werrington, w godzinach 15.00 – 17.00.

 

rower_peterborough

 

ITTER PARK FUN DAY

Dzień wypełniony zabawą szykuje się w niedzielę, 18 sierpnia, w Itter Park przy Fulbridge Road w Peterborough. Wszystko w godzinach od 11.00 do 17.00. Goście mogą się spodziewać fantastycznej muzyki w wykonaniu takich zespołów, jak Amplified, Rocket Dogs, The Nuggetts, Electric Warriors, The Gangsters, Children of the Revolution i  Groove Cartel. Pozostałe atrakcje wymienimy jednym tchem: tańczenie salsy, wystawa psów, wesołe miasteczko, przejażdżki minibusem, rozrywka w wykonaniu The Blitz Dancers, spotkanie z sowami dla najmłodszych, jedzenie, lody, stoiska handlowe… uff!

 

itter_park_peterborough

 

POST OFFICE WEEKEND

Co w sam raz dla dzieci, które mogą odkryć zamierzchłą przeszłość, kiedy nie było jeszcze emaili, a ludzie komunikowali się ze sobą przy pomocy listów. Zapraszamy do Nene Valley Railway (Wansford Station, PE8 6LR, Stibbington), gdzie nadchodzący weekend zostanie poświęcony poczcie parowozowej. Dzieci dowiedzą się, w jaki sposób przesyłki były sortowane i wymieniane – a nawet posortować listy same. Wydarzenie odbywa się zarówno w sobotę, jak i niedzielę, w godzinach 10.00 – 16.00.

 

post_nvr

 

TEDDY BEARS' ADVENTURE PICNIC

Kolejna weekendowa atrakcja dla dzieci. I dla ich ulubionych pluszowych miśków. Zarówno dzieci, jak i misie, zapraszamy do Sacrewell Farm (Thornhaugh, Peterborough, PE8 6HJ), w niedzielę, 18 sierpnia. Należy przygotować się na to, że po całodniowej zabawie najbardziej zmęczone do domów wrócą… misie. Bo to one właśnie zostaną poddane szeregowi przygód i wyczynów. W tajemnicy zdradzimy Wam, że misie będą skakać na bungee i zjeżdżać po linie. I nie tylko. A cała rodzina będzie mogła sobie w tym czasie urządzić wspaniały piknik na terenie pięknego gospodarstwa.

 

teddy_bear_sacrewell

 

BIG FAIRY PICNIC

To jedno z tych wydarzeń, które poruszają serca. Po raz kolejny Fundacja „Anna’s Hope”, działająca na rzecz dzieci i młodzieży z guzem mózgu, urządza charytatywny piknik w Burghley House. Piknik, na który goście przychodzą w przebraniu wróżek i elfów. Piknik odbędzie się 18 sierpnia, w godzinach 12.00 – 16.00. Impreza jest bezpłatna, natomiast wszelkie datki będą bardzo mile widziane i przekazane fundacji. Gry i zabawy, konkurs na najlepsze przebranie misia, szukanie skarbów, czytanie bajek, malowanie twarzy, a nawet.. bicie rekordu Guinnessa w ilości osób przebranych za wróżki w jednym czasie i miejscu.

 

annas-hope-fairies

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC