1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZAPRASZAMY NA LUNCH DO LONDYNU!

studio_broadway_konkursTo ogłoszenie jest dla wszystkich małżeństw, zaręczonych i zakochanych par, bez limitu wieku czy płci. Studio Broadway, w ramach swojego nowego projektu, zaprasza wszystkie zainteresowane pary do zgłaszania się – wybrane pojadą do Londynu, aby spędzić tam cały dzień na dobrej zabawie. Pozowanie do zdjęć, zwiedzanie stolicy, a nawet obiad w Chinatown – wszystko na koszt studia. Również późniejsze fotografie, które pary bezpłatnie otrzymają od Studia na pamiątkę.

Studio Broadway w Peterborough czeka na zgłoszenia do 30 sierpnia.

 

Swoje zgłoszenie, wraz ze zdjęciem pary (lub kilkoma), prosimy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłaszać można się także poprzez stronę Studia na Facebooku: https://www.facebook.com/studiobroadwaypeterborough .

A skoro o Facebooku mowa, prosimy o udostępnianie tej informacji, Być może Wasi znajomi i znajomi znajomych również z niej skorzystają.

nasze tagi: polski fotograf peterborough 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC