1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

NOWE CENTRUM REKREACJI I BIBLIOTEKA

hampton_leisure_centre_peterboroughplcomDzień 28 września będzie ważną datą nie tylko dla rezydentów Hampton, ale także dla wszystkich mieszkańców Peterborough, którzy dzielnicę na obrzeżach miasta z pewnością zechcą odwiedzać częściej. Wszystko za sprawą otwarcia nowego budynku przy Clayburn Road, Hampton Vale, mieszczącego nowoczesne centrum rekreacji, Hampton Leisure Centre, oraz bibliotekę, Hampton Library. Przeczytajcie, co do zaoferowania ma nowy ośrodek.

Hampton Leisure Centre w Peterborough

Centrum daje możliwość aktywnego spędzenia czasu zarówno we wewnątrz, jak i na zewnątrz Hampton Leisure Centre. Na świeżym powietrzu zagrać można będzie w siatkówkę, w tenisa oraz w piłkę nożną. Wewnątrz natomiast znajdzie się miejsce dla tych, którzy chodzą na siłownię, uprawiają fitness czy jeżdżą na rowerach stacjonarnych. Goście skorzystają z ćwiczeń, tańca a nawet treningu na trampolinie – zagrają w koszykówkę, siatkówkę, badmintona czy halową piłkę nożną. Siłownia została zaprojektowana tak, aby zapewnić ćwiczącym najwyższy komfort – jest więc wysoki sufit, przyjemny chłód w pomieszczeniu i dużo światła, tego naturalnego oraz przepiękny widok na Hampton Vale. Przestrzennie jest również w przebieralniach, a prysznice centrum określa się mianem „deluxe”.

Centrum posiada także bezpłatny parking.

Godziny otwarcia od 28 września to poniedziałek – piątek od 6.30 do 22.00, soboty 8.30 – 18.00 oraz niedziele 8.30 – 20.00.


 

 

Hampton Library

Biblioteka w Hampton przenosi się z centrum handlowego Serpentine Green do pomieszczeń przy Clayburn Road. Jest to przede wszystkim zmiana na większe, bo większe, bardziej słoneczne i przestronne będą od września pomieszczenia zajmowane przez bibliotekę. Czytelnicy uzyskają dostęp do ponad 11,000 pozycji książkowych, e-booków, płyt CD i DVD oraz do sześciu komputerów. Każdy, kto na miejscu okaże kartę biblioteczną – ten z komputera skorzysta bezpłatnie (1 godzina) każdego dnia. Biblioteka zaoferuje także bezpłatny dostęp do sieci wi-fi.

Godziny otwarcia biblioteki (wtedy na miejscu obecny jest personel):
wtorki i środy 9.30 – 13.30
czwartki i piątki 13.30 – 18.00
soboty 9.30 – 13.30

Poza tymi godzinami i między 8.30 a 20.30 od poniedziałku do piątku oraz między 9.30 a 17.00 w soboty i niedziele – biblioteka gwarantuje czytelnikom możliwość samoobsługi, a zatem samodzielnego zwrotu książek lub przedłużenia terminu wypożyczenia lektur .

Obecna siedziba biblioteki w centrum handlowym Serpentine Green zostanie zamknięta w sobotę, 21 września, o 13.30.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC