1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

warsztaty_fotograficzne_polski_fotograf_peterboroughPolskie studio fotograficzne, Studio Broadway w Peterborough, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne, jednodniowe warsztaty fotograficzne na poziomie podstawowym. Warsztaty odbędą się w studiu przy Broadway w dwóch terminach; sobotę i niedzielę, 14 i 15 września. Ilość miejsc każdego dnia jest ograniczona.

Warsztaty podzielone zostały na część teoretyczną oraz praktyczną. Każda przebiegnie w przyjaznej atmosferze – nie będą to typowe lekcje, ale spotkanie osób, które lubią fotografować i które chciałyby się dowiedzieć o tym zajęciu czegoś więcej. Warsztaty poprowadzi doświadczony polski fotograf Studia Broadway. Uczestnicy kursu otrzymają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio oraz materiały teoretyczne. Gorące i zimne napoje również zostaną zapewnione.

Zajęcia odbędą się w godzinach: 15:00 – 19:00 (sobota) oraz 11:00 – 15:00 (niedziela) w Studiu Broadway, 37 Broadway w Peterborough (PE1 1SQ).

Swoją chęć uczestnictwa w warsztatach można zgłosić wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.studiobroadway.co.uk w zakładce „Kontakt”/”Contact us”. W zgłoszeniu prosimy zaznaczyć, czy wybieracie sobotę czy niedzielę. Zgłaszać można się do 6 września, a kolejność zgłoszeń zadecyduje o uczestnictwie w warsztatach.

Jeśli chcecie pouczyć się na swoich aparatach fotograficznych, to przynieście je ze sobą.nasze tagi: polski fotograf peterborough 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC