1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

INTERNET W CENTRUM ZA DARMO

free wi fi peterboroughOto kolejny powód, aby pokochać centrum naszego miasta: bezprzewodowa sieć Wi-Fi jest od dzisiaj dostępna bezpłatnie na Cathedral Square, St John’s Square oraz we fragmencie ulic Bridge Street, Long Causeway i Cowgate. Użytkownicy będą mogli od tej pory przeglądać strony internetowe oraz swoją korespondencję mailową za pomocą smartfonów, laptopów i tabletów, w samym sercu Peterborough i do tego zupełnie za darmo!

Kiedy następnym razem znajdziecie się w centrum, skorzystajcie z bezpłatnego połączenia z internetem, które w Waszym telefonie i komputerze pojawi się pod nazwą „_City Wi-Fi”. Gdy już wybierzecie tą sieć i zaakceptujecie warunki używania serwisu, surfowanie po internecie stanie przed Wami otworem. Ta procedura jest nieco odmienna dla użytkowników Apple, którzy po wyborze sieci będą musieli zalogować się manualnie poprzez http://hotspot.digitalairwifi.com.

Dostęp do internetu w centrum miasta jest otwarty zarówno dla tych, którzy zamierzają z niego skorzystać w sprawach biznesowych, jak i dla osób chcących przeglądać strony internetowe w swoim wolnym czasie. Jednak nie wszystkie adresy internetowe będzie można wyświetlić – odgórnie zablokowane zostały między innymi strony o tematyce pornograficznej i hazardowej.

 Urząd Miasta w Peterborough zainwestował w sieć bezprzewodową kwotę £38,000 i zamierza w przyszłości rozszerzyć jej zasięg, a także w miarę możliwości wykorzystać ją np. do podłączenia kamer CCTV.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC