1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZADAJ PYTANIE KABARETOWI!

kabaret moralnego niepokoju pytaniaObiecaliśmy Wam kolejną niespodziankę, związaną z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Czas na szczegóły. Kabaret przyjedzie do Peterborough w czwartek, 26 września i przed swoim wieczornym występem w The Cresset, zawita do naszej redakcji, aby udzielić nam wywiadu. Będzie to wywiad szczególny, ponieważ komicy odpowiedzą… na Wasze pytania!

Zapraszamy do przesyłania swoich pytań dla Kabaretu Moralnego Niepokoju na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do publikowania ich na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/445527862213253. Czekamy do środy, 25 września.

Nie zapomnijcie podpisać swoich zapytań – możecie je także zadać anonimowo, jeśli tak wolicie.

Nie ma tematów tabu – najwyżej dostanie się nie Wam, tylko naszemu redaktorowi. A tak na poważnie, pytać możecie o absolutnie wszystko, o co będziecie chcieli.

Postaramy się w miarę możliwości czasowych przedstawić wszystkie pytania naszym gościom. Wywiad opublikujemy następnie na naszej stronie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC