1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

DONGURALESKO W PETERBOROUGH

donguralesko w peterboroughW dniach 18 i 19 października jeden z najbardziej kontrowersyjnych artystów polskiej sceny hiphop’owej, don GURALesko odbędzie trasę koncertową w UK! Podczas tej wizyty odwiedzi dwa miasta: Peterborough 18/10/13 (Radius Club, Northminster Road, PE1 1YN) oraz Birmingham 19/10/13 (The Core Club, 135 Sherlock Street, B5 6NB). Artysta zaprezentuje nagrania z całego dorobku, w tym także z ostatniej płyty „Projekt jeden z życia moment”.

Podczas całej trasy towarzyszyć mu będzie jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia Gruby Mielzky, który będzie promował swój nowy album „1.5”. Będzie to również pierwszy koncert tego Artysty na Wyspie. Kolejnym dobrze znanym Artystą, który zaszczyci nas swoją obecnością będzie Skor – członek legendarnego składu Suma Styli. Skor zaprezentuje nam całkowicie świeży materiał, za który z pewnością wielu odda pokłon.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych na ten wieczór! Kolejnym Artystą, który zagra również w obu miastach będzie KoZa wraz z Maciejem Pilinskim, którzy zaprezentują materiał z albumu “W Promilach” - część z tego materiału mogliście już usłyszeć na kanale youtube FerFun.co.uk.

W Peterborough zagra również reprezentacja miasta Nothingham: MTG oraz Cyklon, natomiast w Birmingham publiczność rozgrzeje Dumle x Pisarz - są to młodzi lokalni Artyści, którzy na pewno dotrzymają kroku całej reszcie podczas tego wieczoru.

Afterparty poprowadzi Dj Furman, mieszkaniec Coventry, który ma na swoim koncie bardzo wiele imprez dla angielskiej Polonii.

Więcej na temat koncertów na oficjalnym profilu wydarzenia: https://www.facebook.com/events/334277100041192/

Dzięki wsparciu Sponsorów wydarzenia możemy zaprosić Was na jeden z najlepszych koncertów Polonii, jakie miały miejsce! I to wszystko za jedyne 10 funtów za bilet, a to chyba najniższa cena w historii polskich koncertów w UK!

Zapraszamy!

Bilety w przedsprzedaży (10 GBP):

Bilety Peterborough 18/10/13
http://ferpay.com/ferfun/donguralesko18/

Bilety Birmingham 19/10/13
http://ferpay.com/ferfun/donguralesko19/

oraz w dniu koncertu: 15 GBP

donguralesko peterborough

Informacja organizatorów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC