1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

PUCHAR KARATE DZIECI W PETERBOROUGH

dzieci karate peterboroughW imieniu Traditional Karate Academy Boston, z przyjemnością informujemy, że w dniu 19 października, w Bushfield Leisure Centre w Peterborough odbędzie się III Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym. Około 200 dzieci w wieku 6 – 13 lat przyjedzie z wielu krajów, aby wziąć udział w tym najwyższej rangi turnieju Karate - dużą część stanowić będą reprezentanci Polski. Podczas imprezy główniej odbędzie się także pokaz mistrzowski w wykonaniu aktualnych Mistrzów Świata w Karate Tradycyjnym oraz pokazy innych sztuk walki. Patronat honorowy nad imprezą objęła Mer Peterborough June Stokes, która dokona również oficjalnego otwarcia zawodów.

Przyznanie przez ITKF (International Traditional Karate Federation) bostońskiej Akademii zaszczytu i odpowiedzialności organizowania imprezy tej rangi jest wyrazem uznania dla jej pionierskiego wkładu w rozwój Karate Tradycyjnego i osiągnięć na terytorium UK. Przez pięć lat swojego istnienia Akademia dołączyła do ścisłej czołówki klubów brytyjskich, zdobywając w tym czasie dziesięć medali na imprezach rangi Mistrzostw Kraju oraz wygrywając dla swojego głównego instruktora dwa tytuły “Trenera Roku” (2011, 2012) w plebiscytach sportowych organizowanych przez lokalne media. Ponadto Akademia może poszczycić się zorganizowaniem wielu imprez o charakterze integracyjnym, edukacyjno-sportowym i szkoleniowym z udziałem czołowych instruktorów światowego Karate Tradycyjnego, a także działalnością na płaszczyźnie międzynarodowej, stawiając sobie za główny cel samodoskonalenie i nieustający rozwój. 

 Ceremonia oficjalnego otwarcia zawodów karate w Peterborough odbędzie się o godzinie 15.00, a zaraz po niej przyjdzie czas na pokazy mistrzowskie i rozegranie konkurencji w najstarszych kategoriach. Organizatorzy serdecznie zapraszają publiczność na godzinę 15.00, aczkolwiek pierwsze konkurencje i zmagania rozpoczną się już o godzinie 10.00 i ta część zawodów jest również otwarta dla publiczności.

Imprezę swoją obecnością uświetni także Mer Bostonu Paul Kenny oraz przedstawiciel Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie.

Zmaganiom sportowym towarzyszyć będą m.in. konkurs kaligrafii czy wystawa biograficzna Hidetaka Nishiyama oraz Sayonara Party.

Serdecznie zapraszamy!


karate peterborough1-page-0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC